کمپانی Walt Disney باری دیگر کارگردان یکی از فیلمهایش را تغییر داد . سال گذشته با خبر شدیم که این کمپانی David Slade کارگردان فیلمهای ۳۰ Days of Night و Twilight: Eclipse را برای کارگردانی فیلم Matched که براساس کتابی نوشته ی Ally Condie می باشد ،انتخاب کرده است اما باخبر شدیم که کارگردان G.I. Joe: Retaliation یعنی Jon M. Chu جایگزین Slade شده است . این کتاب به نظر می رسد اغاز یک سه گانست که درباره ی دختریست که در یک جامعه ی به شدت کنترل شده زندگی می کند اما یک روز تصمیم می گیرد تا از قانون روال ان جامعه سرکشی کند و به حرف قلبش گوش کند .
بنابراین Matched را باید به عنوان پروژه ی بعدی Jon M. Chu که یک فیلم مخصوص نوجوانان می باشد ، حساب کرد و نویسندگان این فیلم نیز Michelle و Kieran Mulroney می باشند که فیلم Sherlock Holmes: A Game of Shadows را در کارنامه دارند . همینطور Adam Shankman و Jennifer Gibgot به عنوان تهیه کننده در پشت این فیلم قرار دارند .
Matched هم باید به لیست فیلمهای نوجوانان مانند Twilight و Hunger Games اضافه کرد وShailene Woodley نیز برای بازی در نقش اصلی انتخاب شده است .
خلاصه داستان : Cassia همیشه به نظام جامعه اش اعتماد داشته تا تصمیمات درستی برای او انتخاب شود : چی بخورد ، چی بپوشد ، چی بخواند و به چه اعتقاد داشته باشد . زمانی که چهره ی Xander در صفحه ی نمایش او در مراسم اتصال (مراسمی که در ان افراد با همسران اینده خودشان اشنا می شوند) نمایان می شود ، Cassia نیز باور می کند که او همسر ایده ال اش خواهد بود تا زمانی که چهره ی Ky Markham قبل از خاموش شدن تصویر نمایان و ناپدید می شود . نظام جامعه به او می گوید که انتخاب درستی برای او شده است و او باید به زندگی سرشار شادی اش با Xander تمرکز کند اما Cassia نمی تواند تا فکرش را از Ky دور کند و زمانی که متوجه می شود عاشق شده است ، به انتخابات نظام جامعه اش شک می کند که ایا واقعا عشق برای انها معنی دارد و بین Xander و Ky چه تفاوتی وجود دارد . بنابراین او باید یکی از این دو مسیر را انتخاب کند : مسیری که او بیشتر به ان اشنا می باشد و یا مسیر بعدی که تا به حال کسی جرات به وارد شدن در انرا نداشته است .منبع:Ariamovie