• فیلم هفت دلاور، درباره هفت تیرانداز به سرپرستی مردی به نام کریس آدامز (دنزل واشنگتن) در غرب وحشی است که تصمیم می گیرند از مردم یک دهکده در برابر راهزنان دفاع کنند…

• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      9
      نام واقعی
      افسانه
      محل زندگی
      teh
      فیلم مورد علاقه
      the last song - now is good - step up 4 - she's the man - avatar - spider man
      سریال مورد علاقه
      prison break - TVD - 24 - arrow - originals
      بازیگر مورد علاقه
      ian somerhlader - johnny depp - kiefer sutherland - joseph morgan - stephen amell - amanda bynes - .
      پسندیده : 381
      مورد پسند : 169 بار در 73 پست

بیوگرافی اشتون کوچر ( Ashton Kutcher )

کریستوفر اشتون کوچر (به انگلیسی: Christopher Ashton Kutcher) متولد ۷ فوریه ۱۹۷۸، که بیشتر با نام اشتون کوچر شناخته می-شود، یک بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی،

تهیه کننده و سابقاً یک مانکن بوده است که بیشتر او را برای بازی در نقش مایکل کلسو در ۷۰دمین نمایش شبکه فاکس می-شناسند. او نقش اول فیلم-هایی از قبیل رفیق، ماشین من کجاست؟، تازه ازدواج کرده، اثر پروانه-ای و نگهبان بوده است.

زندگینامه

اشتون کاچر، زاده سدار رپیدز یکی از بزرگترین شهرهای ایالت آیووا واقع در آمریکا است. لاری و دایان، پدر و مادر اشتون و برادر دوقلوی او مایکل-که پنج دقیقه با هم اختلاف دارند، هستند. اشتون همچنین یک خواهر بزرگتر از خود به نام تااوشا دارد. در ۱۳ سالگی برادر اشتون دچار بیماری ماهیچه قلب شد، وضعیت خاصی برای سرخرگ کرنری که به سبب ویروس است. در همان سال قلب مایکل موقتاً ایستاد و او مجبور به پیوند قلب شد، دکترها به خانواده او گفتند که مایکل برای زنده ماندن چند ساعت بیشتر زمان ندارد. در این لحظه بود که اشتون در نظر داشت جان خود را فدا کند، اما پدر او به سرعت با او مخالفت کرد. کمی بعد از آن، برای مایکل یک معجزه رخ داد و قلبی جدید به او پیوند زدند. در همان سال پدر و مادر اشتون از یکدیگر جدا شدند.

ازدواج اشتون

روابط رمانتيك دو ساله دمي مور و اشتون كاچر بالاخره در 24 سپتامبر سال 2005 و با يك مراسم ازدواج مخفيانه رسميت يافت. آنها نخستين بار در يك مهماني شام در نيويورك سيتي با يكديگر ملاقات كردند و رابطه شان از ماه مي سال 2003 آغاز شد. دمي ميگويد: (در همان اولين ملاقات ساعت ها با هم حرف زديم.) دمي مور در زمان ازدواج 42 ساله و اشتون كاچر 27 ساله بود. ازدواج آنها در خانه شان در بورلي هيلز صورت گرفت. اين مراسم در آخرين لحظات برنامه ريزي و طبق آيين سنتي (كابالا) انجام شد. در شب عروسي دمي پيراهن كرم رنگ بر تن داشت و اشتون كت و شلوار و كلاه كرم پوشيده شده بود. حدود صد مهمان از اقوام و دوستان عروس و داماد در عروسي شركت داشتند و از جمله اين مهمانان سه دختر دمي مور و بروس ويليس همسر سابقش بودند.

روز 21 نوامبر سال 1987 دمي با (بروس ويليس) پيوند زناشويي بست ولي روز هجدهم اكتبر سال 2000 از او نيز جدا شد.اشتون فرزندي ندارد ولي دمي مور صاحب سه دختر است. (رومر گلن ويليس) متولد 1988، (اسكوت لارو ويليس) متولد 1991 و (تالولا بله ويليس) متولد 1994 كه هر سه فرزندان او و بروس ويليس هستند.

دمی مور هنرپیشه سینما اعتراف کرد هنگامی که کاتچر از او خواستگاری کرد به اندازه خانواده و طرفدارانش دچار شگفتی شد. او زمانی که بعد از دیدن همسرش در یک مهمانی شام به او دل داد باور نمی کرد عشق او این چنین به ثمر برسد.

زمانی که این دو همدیگر را برای اولین بار ملاقات کردند کاتچر قصد داشت از هنرپیشه دیگری در آن مهمانی خواستگاری کند و هیچ یک از آن دو فکر نمی کردند که روزی با هم ازدواج کنند.

مور در مصاحبه با مجله ونیتی فیر اعتراف کرد که در اولین روزهای آشنایش با کاتچر به او شدیدا دل بست.

او گفت :" اگر کسی به من می گفت که احتمال این که با مردی 25 ساله که سه فرزندم را بپذیرد ازدواج کنم وجود دارد به او می گفتم خواب دیدی خیر است ! " این هنرپیشه 44 ساله افزود :" من فکر کنم عشق هر دوی ما را غافل گیر کرد و من اکنون از این که چنین ازدواج موفقی دارم بسیار خوشحال شدم.

شاید نام Punk’d یا MTV Punk’d براتون آشنا باشه. این نام یک برنامه پر طرفدار از شبکه بزرگ و جهانی MTV هستش که حالت برنامه دوربین مخفی رو داره ولی نه برای آدمهای عادی…برای شخصیتهای بزرگی مثل خواننده ها و بازیگرها و یا ورزشکاران

در این مجموعه یک گروه حرفه ای با مجوزهای مخصوص شخصیت مورد نظر خودشون رو فیلم میکنن تا عکس العملشون رو موقع اتفاقهای عجیب ببینن . این برنامه توسط Ashton Kutcher تهیه و کارگردانی میشود و یکی از پربیننده ترین برنامه ها ، از سری کانالهای MTV است و مظمونی مانند دوربین مخفی دارد اما متفاوت و با سبکی جدید و نو در میان برنامه های کانال MTV خودنمایی میکند .

مجموعه فوق العاده جذاب و کمدی You’ve Been Punked جزء پر هزینه ترین مجموعه های سرکاری یا دوربین مخفی Reality آمریکاست .

در هر قسمت یکی از افراد مشهور آمریکا (بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران و دیگر افراد مطرح ، حتی رییس جمهور) را به نحوی فوق العاده خنده دار سر کار میگذارند و از عکس العمل های آنها فیلم میگیرند .

افرادی که در پانکد سرکار گذاشته شده اند :

هیلاری داف – جسیکا آلبا – زاک افرون – جوجو – ریحانا – آکون – جاستین تیمبرلاک – آشر – پینک – بریتنی اسپرز – بیونسه – راک – پنولوپه کروز – آوریل لاوگین – ددی یانکی – شان پال – کریس براون و …

بازیگر نقش اول مرد (عنوان فیلم / سال / شخصیت)

شب سال نو (2011) رندی
      هیچ رشته های پیوست (2011) آدام
      قاتلین (2010) اسپنسر Aimes
      روز ولنتاین (2010) رید بنت
      شخصی (2009) والتر
      گسترش (2009) نیکی
      چه اتفاق می افتد در وگاس (2008) جک فولر
      Boog و BUN اجرای الیوت در نیمه شب (2006) (پنجم) (صدا) الیوت
      فصل باز (2006) (صدا) الیوت
      نگهبان (2006 / I) جیک فیشر
      بابی (2006) فیشر
      بسیار شبیه عشق (2005) الیور مارتین