سال گذشته Mark Ruffalo را در نقش غول سبز رنگ سینما Hulk در قسمت اول فیلم The Avengers مشاهده کردیم ، اما طرفداران این کارکتر محبوب به نوعی متعجب هستند که چرا تا الان کمپانی بزرگ Marvel هیچ نوع خبری در مورد ساختن قسمت سوم فیلم Hulk و یا حضور در قسمت دوم The Avengers منتشر نکرده است . تا به امروز برای فاز دوم برنامه های این کمپانی از ساخته شدن و یا اکران فیلمهای Iron Man و Thor و Captain America و قسمت دوم The Avengers و همینطور فیلمهای Guardians of the Galaxy و Doctor Strange و Ant-Man خبرهایی شنیده ایم اما هیچگونه خبری در مورد کارکتر Hulk منتشر نشده است . در ماه های گشته Kevin Feige از کمپانی مارول اعلام کرده بود که هیچگونه فیلم مستقلی از این کارکتر تا ساخت فیلم The Avengers ۲ ساخته نخواهد شد .
در اینجا به چند احتمال برگفته شده از رسانه و اخبار کمپانی مارول درباره ی کارکتر Hulk ، برایتان توضیح می دهیم :
- نباید تا سال ۲۰۱۵ انتظار دیدن فیلمی مستقل از کارکتر Hulk را بروی پرده های سینما را داشت و همینطور می توان مطمئن بود که از Hulk نیز در فیلم The Avengers 2 خبری نخواهد بود . اما با این وجود برنامه ها برای ساخت قسمت سوم از این قهرمان سبز رنگ بروی میز برنامه ی کمپانی مارول پابرجاست و از لیست قهرمانان این کمپانی پاک نشده است .
- پس از خطر جدیی که در پایان قسمت اول فیلم The Avengers برای سیاره زمین مشاهده کردیم و به نوعی دشمن اینده ی این سیاره رو شناختیم ، سازمانی از قهرمانان ساخته خواهد شد که توسط تونی استارک / مرد اهنی اداره می شود و کارکترهایی مانند Doctor Strange و غیره به این گروه اضافه می شوند و اما Hulk به سیاره ایی فرستاده خواهد شد تا رقیبان هم تراز خودش را پیدا کند و برای مدتی از زمین دور باشد و یا برای کمک به سازمان تونی استارک از سیارات دیگر جاسوسی کند .
- برطبق اخبار ثبت شده توسط کمپانی مارول ، داستان های بعدی برای دنباله ی کارکتر Hulk برگرفته از دو داستان در کمیک بوک نوشته ی Greg Pak بنام Planet Hulk می باشد . این ایده از جایی می اید که کارکتر Hulk تا الان زمان زیادی از خود را با انسان های ضعیف و یا دشمنانی ناکارامد در مقابل قدرت هالکی اش گذرانده است و حال زمان ان رسیده است تا حریفان قدرتمند تری برای او ساخته شود .
- برای کسانی که در مورد داستان Planet Hulk اطلاعی ندارند ، باید اضافه کرد این داستان در مورد فرستاده شدن هالک به یک سیاره ی دیگر می باشد که توسط نیروهای حاکم بر ان سیاره دستگیر و حاکمان ان سیاره تصمیم می گیرند تا از Hulk به عنوان یک جنگجوی گلادیاتور استفاده کنند ، که در اخر تبدیل به یک شورشی قهرمان بر ضد حاکم ان سیاره می شود . اما داستان در همینجا به پایان نمی رسد ، بلکه زمانیکه هالک به زمین بر می گردد ، دشمنان بیگانه ی خودش را هم با خود میاورد و به نوعی داستان فیلم The Avengers 3 شکل می گیرد .
- یکی از نکته هایی که باعث می شود به ساخت دنباله ی این کارکتر اطمینان داشته باشیم ، این می باشد که Mark Ruffalo با کمپانی مارول برای ۶ فیلم قرارداد بسته است .
شما برای فیلم The Avengers ۲ ، حضور Hulk سبز رنگ رو ترجیح می دهید با بیشتر علاقه دارید تا Ant-Man و Doctor Strange را در این قسمت ببینید ؟

منبع:Ariamovie