مسی و نیمار چهار بازیکن سرشناس تیم فوتبال بارسلونا از جمله «لیونل مسی» به مناسبت بیست وپنجمین سال ساخت سریال پرطرفدار «سیمپسون ها» به چهره کارتونی تبدیل شدند.

مسئولان کمپانی فاکس به مناسبت بیست وپنجمین سال آغاز نمایش سریال تلویزیونی «سیمپسون ها»، طی توافق با ستاره*های تیم فوتبال بارسلونا، آنها را به سیمپسون تبدیل کردند.

طبق اعلام کمپانی فاکس لیونل مسی، نیمار ،ژاوی و اینیستا در آینده نزدیک به شخصیت*های جدید مجموعه تلویزیونی سیمپسون ها تبدیل می شوند.

همچنین در قالب این توافقنامه که تا پایان سال 2015 اعتبار دارد، باشگاه بارسلونا و کمپانی فاکس سازنده مجموعه «سیمپسون ها» طیف وسیعی از کالاهای تبلیغاتی را نیز با همکاری یکدیگر تولید و به بازار عرضه می کنند.

در حال حاضر علاوه بر بارسلونا چند باشگاه معتبر فوتبال جهان نیز قراردادهای معتبر تجاری از این دست را با کمپانی*های فیلمسازی منعقد کرده اند که از آن جمله می توان به یوونتوس ،چلسی ،زنیت سن پترزبورگ، پورتو و بوکاجونیورز اشاره کرد.

«سیمپسون ها» کارتون پویانمای آمریکایی است که نخستین بار در دسامبر ۱۹۸۹از شبکه تلویزیونی فاکس به صورت مجموعه*ای تلویزیونی نشان داده شد و از آن به بعد هر هفته پخش می شود. خالق سیمپسون ها «مت گرونینگ» است. این مجموعه تلویزیونی با بیش از ۵۰۰قسمت، رکورددار طولانی ترین مجموعه تلویزیونی در جهان است.

ماجراهای این مجموعه که طی ربع قرن پخش در آمریکا موفق به کسب جوایز متعددی از جمله 28 جایزه امی شده، در شهری به نام اسپرینگ فیلد اتفاق می افتد. سیمپسون ها در واقع اولین مجموعه تلویزیونی موفق شبکه فاکس بوده و هم اکنون شبکه فاکس قرارداد تولید این مجموعه را تا سال ۲۰۱۳تمدید کرده است. در پایان این فصل از پخش برنامه تعداد بخش های پخش شده به ۵۲۵عدد خواهد رسید که این برنامه را پربیننده ترین برنامه کمدی و پربیننده*ترین برنامه کارتونی تاریخ آمریکا خواهد کرد.منبع:ایسنا