• "موانا" از استعدادهای دریانوردی خود استفاده میکند تا به یک جزیره ی افسانه ای برود و قهرمان او، "مائویی" نیز در این ماجراجویی او را همراهی میکند.

 • یک جراح با استعداد اما متکبر و مغرور که پس از حادثه ای ناگوار شغلش را از دست می دهد، راه تازه ای را پیش روی زندگی اش می بیند. او توسط یک جادوگر آموزش هایی را فرا میگیرد تا از دنیا در برابر افراد شرور محافظت کند.

 • فیلم ماجرای افسر اطلاعاتی مکس (برد پیت) می باشد که در سال 1942 و در شمال آفریقا با یک مبارز نیروی مقاوت فرانسه بنام ماریان (ماریون کوتیار) در پشت خطوط دشمن آشنا می شود. آنها رابطه ی صمیمانه ای را با هم آغاز میکند اما فشار جنگ این رابطه را تهدید میکند...

 • یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

 • این فیلم داستان مردی سیاه پوست را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که در شهر میامی و سردرگم در گرایش جنسی با شرایطی سخت بزرگ می شود.

 • سوزان یک گالری دار موفق است که به طور اتفاقی با رونوشتی از رمان منتشرنشده ی شوهر سابقش تام مواجه می شود که حاوی مطالب خشونت آمیز و یک انتقام نمادین است...

 • «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

 • داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که ...

 • فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک های بی وقفه ی دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم رزمانش را نجات می دهد...

 • کانر (لویس مک دوگان) پسربچه ای است که مشکلات زیادی را تحمل می کند. مادر او (فلیسیتی جونز) در حال دست و پنجه نرم کردن با سرطان است و در مدرسه نیز قلدرها دست از سرش بر نمی دارند. با اینحال یک شب هیولای درختی غول پیکری نزد او می آید و معامله ای را با کانر انجام می دهد که...

 • خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  هم اکنون وارد انجمن شويد

  • به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
  LilMedia New Domain lilvpn
  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. #1

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   29
   نوشته ها
   201
   نام واقعی
   حسام
   محل زندگی
   Karaj
   فیلم مورد علاقه
   forrest Gump
   سریال مورد علاقه
   Friends - Arrow
   پسندیده : 3
   مورد پسند : 154 بار در 99 پست

   10 واقعيت از «پدرخوانده»، نقاشي سه گانه «فرانسيس فورد كوپولا»
   تقريبا هر كسي درباره سه گانه «پدرخوانده» (God Father) اطلاعاتي دارد. تب اين فيلم در برخي به حدي است كه ديالوگها، نقل قولها، پلاتوها و زيرداستان هاي آن را كاملا از حفظ هستند و به راحتي مي توانند رفتار «مارلون براندو»، «آل پاچينو» و «رابرت دونيرو» را تقليد كنند. با اين حال «پدر خوانده» به حدي گسترده است كه ممكن است مطالب زير اطلاعات جديد و شگفت انگيزي درباره نقاشي سه گانه «فرانسيس فورد كوپولا» را براي شما عيان كند.

   * «مارلون براندو»،* «جيمز كان» و «رابرت دوآل» از دست انداختن عوامل لذت مي بردند. يكي از اين حركاتي كه آنها در 44 روز فيلمبرداري پدرخوانده انجام مي دادند خراب كردن سكانسهاي فيلم با حركاتي همچون متوقف كردن حركت و يا در آوردن شلوار عبور با زيرشلواري بودند كه در نهايت «براندو» در اين رقابت پيروز شد.
   * بازيگران اصلي براي اينكه بيشتر در قالب نقش يك گانگستر ظاهر شوند به نشست و برخاست با گانگسترهاي معروف پرداختند. «براندو» بازي فوق العاده خود را تا حدودي مديون هم صحبتي با رئيس تبهكاران بافالينو است. «آل پاچينو» نيز از كلاس درس گانگستر كارمين معروف به «اسنيك» بهره برده است.
   * اولين سكانس بازي «دون كورلئونه» با گربه به شكل بداهه صورت گرفت و در فيلمنامه موجود نبود. براندو اين حركت را بداهه انجام داد كه مورد رضايت كوپولا قرار گرفت. يكي ديگر از سكانسهاي بداهه دندانهاي پوست پرتقالي كورلئونه در انتهاي داستان قسمت اول است كه نوه خود را با آن مي ترساند.

   * براندو آخرين انتخاب استوديو براي نقش «ويتو كورلئونه» بود. لويس اليويه، جورج سي اسكات، آنتوني كوئين و ارنست بورنين اولين گزينه هاي اين نقش بودند كه در نهايت با اصرار «كوپولا» و «ماريو پوزو» اين نقش بعد از تست گريم به «براندو» رسيد.
   * اسكريپت پدرخوانده قبل از «كوپولا» به كارگردانان متعددي ارائه شد كه از ميان آنها «اليا كازان»، «آرتور پن»، «كوستا گراوا» و «ريچارد بروكس» بودند. علت انتخاب «كوپولا» پيشينه ايتاليايي او بود.

   * سخت ترين و خشن ترين نقش اين فيلم براي «آل پاچينو» بود. «كوپولا» پس از آنكه بازي «پاچينو» را در برادوي ديد، او را براي نقش «مايكل كورلئونه» انتخاب كرد. اين در حالي بود كه «وارن بيتي*»* يا جك نيكولسون گزينه استوديو پارامونت بودند.
   * كوپولا تصميمي براي ساخت ادامه «پدر خوانده» نداشت. ولي پس از مذاكرات فراوان در صورتي كه حاضر به ساخت قسمت دوم شد كه «رابرت اوانز» به عنوان تهيه كننده دخالت كمتري داشته باشد.

   * دستمزد «آل پاچينو» در قسمت اول پدر خوانده فقط 35 هزار دلار بود. ولي موفقيت او در اين فيلم، حضور او در فيلم هاي «مترسك» و «سرپيكو» را به همراه داشت. او با دستمزد 600 هزار دلاري در «پدر خوانده 2»* بازي كرد.
   * «كوپولا» علاقه اي به بازي دادن خواهرش «تاليا شاير»* در نقش «كاني كورلئونه ريزي» نداشت چرا كه او را براي نقش يك زن خانه دار بي اندازه زيبا مي دانست. ولي تست بازي او نظر كوپولا را عوض كرد.

   * مجمع حقوق شهروندان ايتاليايي – آمريكايي به اين فيلم اعتراض كردند. آنها بر اين باور بودند كه اين فيلم تصوير منفي از ايتالياييهاي مقيم نيويورك ارائه كرده است. ولي با اختصاص بخشي از درآمد اين فيلم به بيمارستان محله ايتالياييها، قائله ختم به خير شد.   منبع: سینما خبر