• "موانا" از استعدادهای دریانوردی خود استفاده میکند تا به یک جزیره ی افسانه ای برود و قهرمان او، "مائویی" نیز در این ماجراجویی او را همراهی میکند.

 • یک جراح با استعداد اما متکبر و مغرور که پس از حادثه ای ناگوار شغلش را از دست می دهد، راه تازه ای را پیش روی زندگی اش می بیند. او توسط یک جادوگر آموزش هایی را فرا میگیرد تا از دنیا در برابر افراد شرور محافظت کند.

 • فیلم ماجرای افسر اطلاعاتی مکس (برد پیت) می باشد که در سال 1942 و در شمال آفریقا با یک مبارز نیروی مقاوت فرانسه بنام ماریان (ماریون کوتیار) در پشت خطوط دشمن آشنا می شود. آنها رابطه ی صمیمانه ای را با هم آغاز میکند اما فشار جنگ این رابطه را تهدید میکند...

 • یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

 • این فیلم داستان مردی سیاه پوست را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که در شهر میامی و سردرگم در گرایش جنسی با شرایطی سخت بزرگ می شود.

 • سوزان یک گالری دار موفق است که به طور اتفاقی با رونوشتی از رمان منتشرنشده ی شوهر سابقش تام مواجه می شود که حاوی مطالب خشونت آمیز و یک انتقام نمادین است...

 • «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

 • داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که ...

 • فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک های بی وقفه ی دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم رزمانش را نجات می دهد...

 • کانر (لویس مک دوگان) پسربچه ای است که مشکلات زیادی را تحمل می کند. مادر او (فلیسیتی جونز) در حال دست و پنجه نرم کردن با سرطان است و در مدرسه نیز قلدرها دست از سرش بر نمی دارند. با اینحال یک شب هیولای درختی غول پیکری نزد او می آید و معامله ای را با کانر انجام می دهد که...

 • خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  هم اکنون وارد انجمن شويد

  • به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
  LilMedia New Domain lilvpn
  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. #1

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   29
   نوشته ها
   201
   نام واقعی
   حسام
   محل زندگی
   Karaj
   فیلم مورد علاقه
   forrest Gump
   سریال مورد علاقه
   Friends - Arrow
   پسندیده : 3
   مورد پسند : 154 بار در 99 پست

   بيشتر آمريكائي ها فيلمهاي نامزد اسكار را نديده اند




   امسال ممكن است يكي از بهترين دوره هاي برگزاري جوايز آكادمي اسكار باشد؛ چراكه آثار سينمايي مطرحي در بخش بهترين فيلم با هم به رقابت مي پردازند. اين در حالي است كه بر اساس نظرسنجي جديد رويترز و (IPSOS) نزديك به دو سوم آمريكاييها هنوز هيچ يك از فيلمهاي نامزد اسكار را تماشا نكرده اند.

   در اين نظرسنجي كه 1433 آمريكايي شركت كردند، مشخص شد از 9 نامزد اسكار بهترين فيلم امسال به علاوه 2 فيلم پرفروش ديگر، فيلم «كاپيتان فيليپس» نسبت به بقيه براي مخاطبان آمريكايي آشنا تر بوده است و 15 درصد آمريكائي ها اين نظرسنجي آن را تماشا كرده اند.

   درام فضايي «جاذبه» علي رغم فروش فوق العاده اي كه در سينماهاي جهان داشته با 14 درصد، دومين فيلمي است كه آمريكاييها نسبت به آن اشنايي دارند. «زد و بند آمريكايي» و «گرگ وال استريت» هر دو با كسب 12 درصد آراء ديگر فيلمهايي هستند كه آمريكاييها چندان علاقه اي به آن نشان نداده اند.

   در اين نظرسنجي آمده، فيلم «12 سال بردگي» كه تاكنون چندين جايزه مطرح را دريافت كرده و يكي از شانسهاي بالا براي كسب اسكار بهترين فيلم است، فقط 9 درصد آمريكايي ها را به خود جذب كرده است. و به نظر مي رسد آمريكاييها انتخابي درباره اينكه كدام فيلم ممكن است جايزه اسكار دريافت كند،* داشته باشند چرا كه اطلاعات اندكي از محتواي فيلمهاي نامزد اسكار دارند. 60 درصد شركت كنندگان نظري درباره اينكه كدام فيلم اسكار دريافت مي كنند، نداشتند.

   شركت كنندگان اين نظرسنجي همچنين درباره اينكه جايزه اسكار به كدام بازيگر مرد يا زن مي رسد، نظر دادند. به عقيده آنها «ساندرا بولاك» براي بازي در فيلم «جاذبه» و «اِمي آدامز» براي فيلم «زد و بند آمريكايي» جايزه اسكار را دريافت مي كنند. «لئوناردو دي كاپريو» و «ماتيو مك كانايي»* نيز به ترتيب با 17 درصد و 11 درصد جايزه اسكار بهترين بازيگر مرد را دريافت خواهند كرد. اين انتخاب در حالي صورت گرفته كه آشنايي آمريكاييها از«چيوتل اجيوفور» بازيگر سياه پوست فيلم «12 سال بردگي*» فقط 3 درصد بوده است. 52 درصد درباره انتخاب بهترين بازيگر زن يا مرد مطمئن نبودند.

   آمريكاييها همچنين «استيو مك كويين» و «مارتين اسكورسيزي» را شانس بالاي دريافت اسكار كارگرداني معرفي كرده اند و اين در حالي بود كه «آلفونسو كوارون» فقط 7 درصد شانس دريافت اسكار است.

   17 درصد آمريكاييهاي اين نظرسنجي نيز با انتخاب «الن دي خيرس» موافق بوده و «ست مك فارلن» مجري مراسم سال قبل فقط 3 درصد آراء را بدست آورد.



   منبع: سینما خبر