Mistressesژانر: درام - هیجان انگیز
سازنده: K.J. Steinberg
کشور: آمریکا
شبکه پخش کننده: ABC
مدت زمان پخش: 43 دقیقه

شروع پخش: June 3, 2013

Mistresses بر اساس یک سریال انگلیسی به همین نام ساخته شده است. Mistresses یک درام تحریک آمیز و هیجان انگیز در مورد زندگی پرجنجال چهار دوست سکسی و جسور است.
Savannah یک زن موفق در زمینه ی کاری است که به سمت مرحله بعدی زندگی حرفه ای و شخصی اش گام بر می دارد. او به طور همزمان با شریکش در شرکت حقوقی که در آن کار می کند، مخالفت می کند و همچنین در تلاش برای تشکیل یک خانواده با شوهرش Harry است. آنها مدتی است تلاش می کنند باردار شوند اما زمانی که مسائل باروری در مرکز توجه قرار می گیرد، Savi مجذوب همکارش Dominic می شود.
خواهر کوچکتر، آزاد و هوس باز او، Josslyn نیز شبیه Savi است؛ دختری مجرد، اهل دوستیابی و پارتی که متکی به خواهر بزرگترش است. او هیچ علاقه ای به تعهد و رابطه بلند مدت ندارد.
بهترین دوست مشترک آنها، April، زنی که به تازگی بیوه شده و مادر یک دختر ده ساله است. در تلاش برای بازسازی زندگی اش و حرکت به جلو، April یک فروشگاه تزئینات خانه باز می کند. پس از اینکه چک بیمه عمر شوهرش را دریافت می کند، تماس های تلفنی مشکوکی دریافت می کند و به نزدیک ترین دوستانش می گوید که معتقد است شوهرش هنوز زنده است.
دیگر دوستشان Karen یک تروپیست است که پس از یک رابطه پیچیده با یک بیمار ثروتمند و متاهل، مجددا با دوستانش رابطه برقرار می کند. او با یک بیمار علاج ناپذیر رابطه داشته است. پس از مرگ بیمار، پسر پریشانش، Sam، بی اطلاع از نقش کارن در زندگی پدرش به او اعتماد می کند.

بازيگران:


  • Alyssa Milano در نقش Savannah Davis
  • Yunjin Kim در نقش Karen Kim
  • Rochelle Aytes در نقش April Malloy
  • Jes Macallan در نقش Josslyn Carver
  • Brett Tucker در نقش Harry Davis
  • Erik Stocklin در نقش Sam Grey
  • Jason George در نقش Dominic Taylor
اين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.