House M.D
فایل پیوست 16884

ژانر: رازآلود - درام
سازنده: David Shore
کشور: آمریکا
زبان: انگلیسی
شبکه پخش کننده: FOX
مدت زمان پخش: 42 دقیقه


دکتر هاوس یا هاوس ام.دي نام یک سریال تلویزیونی بسیار پرطرفدار در ایالات متحده آمریکاست. سریال نزدیک به 20 میلیون بیننده دارد. این سریال تلویزیونی که از شبکه فاکس آمریکا پخش می شود و فصل هشتم آن اکنون در حال پخش می باشد. سازنده این اثر دیوید شور است، و سریال تاکنون برنده جوایزي از جمله جایزه امی که برترین جایزه شبکه اي تلویزیونی آمریکاست، شده است. از ویژگی هاي سریال این است که در مکالمات داستان، کلمات و اصطلاحات تخصصی پزشکی به وفور بکار برده می شود، بطوریکه بسیاري فقط براي یادگیري بیماري ها و اصطلاحات تازه به تماشاي سریال می نشینند.
آنچه در مورد این سریال قابل ذکر است استفاده مناسب از شخصیتها و بازیگران است که بر قوت کار افزوده و یکی از دلایل جذب طرفدار بوده است.این سریال بسیار زیباست و اگر تا کنون آن را ندیده اید بهتر است از همین الان شروع کنید چون ممکن است زمان را از دست بدهید.
این سریال 46 بار برنده جایزه شده که در بین آنها دو جایزه گلدن گلوب نیز بوده است و 106 بار نیز نامزد دریافت جایزه بوده است.

بازيگران:
  • Hugh Laurie در نقش Dr. Gregory House


1-jpg
  • Omar Epps در نقشDr. Eric Foreman


2-jpg
  • Robert Sean Leonard در نقش Dr. James Wilson


3-jpg
  • Jesse Spencer در نقش Dr. Robert Chase


4-jpg
  • Lisa Edelstein در نقش Dr. Lisa Cuddy

5-jpg

اين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.