یکی دیگر از عنوان های بزرگ بلک باستر سال ۲۰۱۵ دنباله ای جدید برای سه گانه ی Jurassic Park می باشد که در مرحله ی انتخاب بازیگر قرار دارد و مدتیست که خبر خاصی در رابطه با این پروژه نشنیده ایم تا الان .

اعلام شده بود Chris Prattستاره ی فیلم آینده Guardians of the Galaxy برای یکی از نقش های اصلی Jurassic Park 4 که Jurassic Worldنامیده می شود در نظر گرفته شده است .
Bryce Dallas Howard از مرد عنکبوتی ۳ و Nick Robinson از The Kings of Summer و در آخر Ty Simpkins ازمرد آهنی ۳ از قبل حضورشان تایید شده است و اخیرا Ron Howard کارگردان فیلم Rush تویئتی منتشر کرد و در آن بیان نمود :” Chris Pratt و Bryce Dallas Howard برای اولین بار یکدیگر را در فرش قرمز ملاقات کردند و قرار است بزودی در فیلم آینده ی Juraissic همبازی شوند “.

هیچ جزییاتی در مورد کارکتر کریس پرت در این فیلم و همچنین داستان Jurassic World در دست نمی باشد و از آنجا که Colin Trevorrow در مقام کارگردانی قرار دارد حتی ارتباط Ron Howard با این پروژه نیز مشخص نیست اما در کل با خبریم این دنباله ۲۲ سال پس از آخرین اتفاق در اولین Jurassic Park دنبال خواهد شد .

The LEGO Movie
یکی از پروژه هایست که در آن Chris Pratt به عنوان صداپیشه حضور داشته و امسال ۷ فبریه اکران خواهد شد و علاوه براین Guardians of the Galaxy وی در اول آگوست و در پایان لازم به ذکر است فیلمبرداری Jurassic World در دوم ژوئن کار خودش را آغاز خواهد کرد که برای ۱۲ ژوئن ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

فیلمنامه ی Jurassic Park 4 توسط Rick Jaffa و Amanda Silver نوشته شده است که پس از آن Colin Trevorrowو Derek Connolly آنرا بازنویسی کرده اند چون در یک بهره ی زمانی کمپانی Universal تصمیم گرفت تا این پروژه را در جهتی متفاوت حرکت دهد که نیازمند دنیایی بزرگتر است .

بازیگران دیگری همچون Josh Brolin از Gangster SquadوIdris Elba از Pacific Rim درست مانند Chris Pratt برای نقش اصلی در نظر گرفته شده بودند اما در ادامه هیچ خبر دیگری از طرف کمپانی سازنده منتشر نشده ، حال باید دید که از میان این سه بازیگر ، Chris Pratt انتخاب شده و یا سایر اخبار تنها شایعه بوده اند . همچنین لازم به ذکر می باشد Irrfan Khan از Life of Pi نیز برای نقشی مکمل در نظر گرفته شده است و Jake Johnson و Jason Schwartzmann نیز در این لیست قرار دارند .

منبع:خبرگزاری آریافیلم