• "موانا" از استعدادهای دریانوردی خود استفاده میکند تا به یک جزیره ی افسانه ای برود و قهرمان او، "مائویی" نیز در این ماجراجویی او را همراهی میکند.

 • یک جراح با استعداد اما متکبر و مغرور که پس از حادثه ای ناگوار شغلش را از دست می دهد، راه تازه ای را پیش روی زندگی اش می بیند. او توسط یک جادوگر آموزش هایی را فرا میگیرد تا از دنیا در برابر افراد شرور محافظت کند.

 • فیلم ماجرای افسر اطلاعاتی مکس (برد پیت) می باشد که در سال 1942 و در شمال آفریقا با یک مبارز نیروی مقاوت فرانسه بنام ماریان (ماریون کوتیار) در پشت خطوط دشمن آشنا می شود. آنها رابطه ی صمیمانه ای را با هم آغاز میکند اما فشار جنگ این رابطه را تهدید میکند...

 • یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

 • این فیلم داستان مردی سیاه پوست را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که در شهر میامی و سردرگم در گرایش جنسی با شرایطی سخت بزرگ می شود.

 • سوزان یک گالری دار موفق است که به طور اتفاقی با رونوشتی از رمان منتشرنشده ی شوهر سابقش تام مواجه می شود که حاوی مطالب خشونت آمیز و یک انتقام نمادین است...

 • «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

 • داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که ...

 • فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک های بی وقفه ی دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم رزمانش را نجات می دهد...

 • کانر (لویس مک دوگان) پسربچه ای است که مشکلات زیادی را تحمل می کند. مادر او (فلیسیتی جونز) در حال دست و پنجه نرم کردن با سرطان است و در مدرسه نیز قلدرها دست از سرش بر نمی دارند. با اینحال یک شب هیولای درختی غول پیکری نزد او می آید و معامله ای را با کانر انجام می دهد که...

 • خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  هم اکنون وارد انجمن شويد

  • به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
  LilMedia New Domain lilvpn
  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. #1

   تاریخ عضویت
   دي ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   193
   نوشته ها
   3,201
   محل زندگی
   همونجا که نیستم/ In Lousy tim
   فیلم مورد علاقه
   The Tree of Life
   پسندیده : 579
   مورد پسند : 707 بار در 397 پست

   آکادمی اسکار متهم به تبانی با یک قاضی دادگاه شد
   هر چند آکادمی علوم و هنرهای تصویری به مسایل دعوایی و طرح شکایت های حقوقی مشهور است، اما اکنون با یک پرونده روبه رو شده که دردسر عجیبی ایجاد کرده است.

   آکادمی اسکار که در طول سال ها، ده ها پرونده حقوقی را به نفع حمایت از علامت تجاری خود و یا علیه دیگر علایمی که اطراف مراسم اهدای جوایز سالانه ارایه می شود، مطرح کرده است اکنون با ادعای یک کمپانی تبلیغاتی با دردسر جدی تری روبه رو شده است.

   در واقع باید گفت هیچ طرح حقوقی شبیه موردی که علیه "گو ددی" طرح شده نبوده است. این کمپانی با دامنه های گسترده فعالیتش به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا در سایت این کمپانی دامنه خریداری کنند و بخشی از درآمد خود را با کلیک مخاطبان بر موضوع مسایل سینمایی به دست می آورد.

   فعالیت این شرکت از سوی آکادمی به دادگاه کشیده شد و آخرین دور دادگاهش در ماه جولای برگزار شد. اما این پرونده حقوقی اکنون خط سیر کاملا متفاوتی را در پیش گرفته و در دو هفته اخیر شرکت "گو ددی" اسنادی را به امید ضربه زدن به اسکار علیه قاضی آدری کالینز قاضی ایالتی مطرح کرده است. متهم ادعا کرده که آکادمی به این قاضی به عنوان قاضی آکادمی نگاه می کند و این که او مورد علاقه آکادمی است و بنابراین نمی تواند در این پرونده بی طرف باشد.

   این شرکت مطرح کرده وقتی طرح دعوی علیه "گو ددی" عنوان شد پرونده ابتدا به قاضی دیگری احاله شده بود و بعد دوباره به این قاضی محول شد.
   برمبنای این ادعا در 25 سال اخیر این قاضی همه دادگاه های تجاری اسکار را داوری کرده است.با توجه به این که آکادمی، سابقه ای جدی در زمینه دعاوی تجاری داشته که از شکلات سازی با طرح اسکار تا وب سایتی از اسکار از سوی ایستگاه تلویزیونی ایتالیایی را دربر می گیرد، این ادعا می تواند دارای اهمیت زیادی باشد.

   این کمپانی که ادعا کرده آکادمی در همه این سال ها از حمایت های این قاضی بهره می گرفته، اکنون یک ادعای دیگر را هم مطرح کرده و آن این که دختر این قاضی یعنی راشل مونتس کالینز بازیگری حرفه ای است که در سایت آی.ام دی بی می توان سابقه بازی های او را در فیلم های مختلف دید. به همین دلیل این سابقه را به نوعی غیرمستقیم پاسخ اسکار در قبال محبت های خانم قاضی خوانده است.
   این در حالی است که طرح دعوی آکادمی علیه این کمپانی نیز بسیار وسیع و دربرگیرنده استفاده از بیش از صدها نام و مسلما یکی از بزرگترین دعاوی مطرح شده توسط اسکار است.

   در نشستی که بین طرفین در اوت 2012 برگزار شد، یکی از وکلای آکادمی ظاهرا اظهار داشته بود که گو ددی باید بداند که قاضی کالینز قاضی آکادمی است و این کمپانی از اسناد همان دادگاه برای اثبات ادعایش استفاده کرده است. از همان دادگاه آکادمی موفق شد در موارد متعددی از دادگاه پیروز بیرون بیاید.
   این کمپانی می گوید با توجه به تاکید یکی از وکلای اسکار که گفته بود این قاضی در 15 سال اخیر به ارایه حکم درباره مسایل اسکار پرداخته متوجه این موضوع و سابقه دیرینه وی با اسکار شده و اکنون با کشف این که دختر قاضی هم در این ماجرا همدست است، متهم خواستار یک بررسی مجدد شده است.

   گوئینتو از وکلای اسکار نیز تایید کرده که در بسیاری از موارد پرونده ها از دادگاه های دیگر به دادگاه این قاضی منتقل شده اند. او در تلاش است تا این شبهه را که با گفتن "قاضی آکادمی" به وجود آمده برطرف کند و می گوید منظور وی این بوده که این قاضی با مالکیت معنوی آکادمی اسکار و تلاش ها آن آشنایی دارد.   منبع:خبرگزاری مهر
   تو را باید دوست داشت
   هر روز برای تو باید نوشت
   باید در انتظارت ماند.....
   چه فصلمان بهار باشد و یا دیگر فصلهای خدا...
   و من دیوانه وار عاشق
   این بایدهای زندگیم هستم...
   ***
   بیایید اسپم ندهیم! ***