به دنبال اعلام خبر احتمال حضور چانینگ تاتوم در سومین قسمت مجموعه فیلم «جی آی جو»، این بازیگر گفت علاقه ای به بازگشت به این پروژه ندارد.

تاتوم در یک گفت وگوی تازه اعلام کرد پروژه «جی آی جو» برای او تمام شده و مایل نیست دوباره در قسمت تازه ای از آن بازی کند.
صحبت تازه چانینگ تاتوم در رابطه با بازگشت به قسمت سوم فیلم، پس در آن صورت گرفت که تهیه کنندگان فیلم گفتند مایل هستند کاراکتر مرده او را دوباره زنده کنند.

چانینگ تاتوم که نقش اصلی قسمت اول این مجموعه فیلم علمی تخیلی و ماجراجویانه را بازی کرد، در اواسط قصه قسمت دوم آن جان خود را از دست داد.
حالا این بازیگر می گوید دلیل موجهی وجود ندارد که کاراکتر مرده او، دوباره در قسمت سوم فیلم ناگهان زنده شود و دست به ماجراجویی های تازه ای بزند.جان ام چو فیلم ساز آسیایی تبار که سومین قسمت این مجموعه فیلم را کارگردانی می کند، دو هفته قبل در گفت وگویی اعلام کرد تاتوم در این قسمت فیلم هم بازی خواهد داشت.

ایوان داگرتی (نویسنده فیلم نامه های «سفید برفی و شکارچی» و «انشعاب پذیر») برای کار نگارش فیلم نامه «جی آی جو 3» انتخاب شده است.
او که ماه سپتامبر مذاکره با تهیه کنندگان فیلم را شروع کرد، ماه قبل قرارداد همکاری را امضا کرد و از این هفته کار خود را شروع می کند.

با آن که هنوز کار انتخاب بازیگران قسمت سوم فیلم شروع نشده و معلوم نیست چه کسانی در آن حضور خواهند داشت، جان ام چو درباره احتمال حضور تاتوم در آن صحبت کرد.
به گفته او :«چانینگ تاتوم بازیگر اصلی قسمت اول فیلم بود و طرفداران این مجموعه فیلم می خواهند که او در ادامه قسمت اول و دوم، در قسمت سوم دوباره حضور داشته باشد. در عین حال، کاراکتر هایی را هم داریم که پس از مرگ خود، بازگشت دوباره ای به قصه نداشتند. بزرگترین مزیت دنیای «جی آی جو» این است که نمی توانیم حدس بزنیم که کدام کاراکتر ها برمی گردند و کدام یک خیر.»بر همین اساس، این فیلم ساز اعلام کرد احتمال زیادی وجود دارد که کاراکتر چانینگ تاتوم در قسمت سوم فیلم، حضور دوباره و پررنگی داشته باشد.

تاتوم در قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم در نقش کاراکتری به نام دوک بازی کرد. او رئیس یک گروه عملیاتی محرمانه بود که با دشمنان بشریت مبارزه می کردند.
قسمت دوم این فیلم علمی تخیلی و فانتزی در سطح جهانی (هم آمریکا و هم بقیه کشورهای دنیا) حدود 375 میلیون دلار فروش کرد و راه را برای تولید قسمت سوم آن هموار کرد.

تهیه کنندگان فیلم با آن که هنوز زمانی را برای شروع کار فیلم برداری قسمت تازه آن اعلام نکرده اند، گفته اند قصد دارند آن را برای تابستان سال 2016 آماده نمایش عمومی کنند.منبع:خبرگزاری فارس