بنظر می رسد یکی دیگر از پروژه های مرده ی Warner Bros که Tarzanنام دارد باری دیگر جان تازه ای گرفته است . این پروژه که از ابتدا قرار بود کارگردان آخرین قسمت های Harry Potter بنام David Yates بلافاصله پس از Deathly Hallows 2 ساختش را آغاز کند ، اوایل امسال بدلیل مشکلات و نگرانی هایی در رابطه با بودجه توسط کمپانی سازنده متوقف شد .به احتمال بسیار بالا مذاکرات جدید باعث گشایش قفل های این پروژه شده است ، به این صورت که در گذشته اعلام کردیم کمپانی Warner Bros برای این پروژه در جستجوی برنده ی اسکار Christoph Waltz در نقش شخصیت منفی داستان ، Alexander Skarsgard از True Blood در نقش اصلی داستان یعنی تارزان می باشد .

حالا براساس آخرین اخبار Samuel L. Jackson به این پروژه اضافه شده است و علاوه براین ذکر شده مذاکرات Christoph Waltz و Alexander Skarsgard نیز بزودی نهایی خواهد شد . قبلا نیز بازیگر فیلمهای Django Unchained و The Avengers که بیشتر از یکسال از آن می گذرد و درست زمانیکه David Yates در این پروژه قرار داشت به گروه بازیگری Tarzan دعوت شده بود و در آن زمان نقش Williams یک سرباز بازنشسته ی جنگ جهانی برای وی در نظر گرفته شد ، حال اطلاعاتی در دست نیست که آیا اینبار هم همین نقش برای او در نظر گرفته شده یا خیر اما در ادامه ی این اخبار مشخص شده ستاره ی فیلم The Wolf of Wall Street بنام Margot Robbie در صدر لیست نامزد های نقش Jane قرار گرفته است ، دیگر نامزد های این نقش Emma Stone و Jessica Chastain می باشند .

فیلمنامه ی این پروژه تاکنون توسط قلم های بسیاری مورد نگارش قرار گرفته که برای مثال می توان به John August ,Cormac و Marianne Wibberley و Adam Cozad اشاره کرد ، همچنین لازم به ذکر می باشد هنوز کارگردان Tarzan بطور رسمی مشخص نشده و همینطور صحبتی در رابطه با ماندگاری مقام کارگردانی David Yates به میان نیامده و نمی دانیم آیا Warner Bros از همان فیلمنامه استفاده خواهد کرد یا نه ولی با توجه به اینکه این کمپانی بدنبال همان نامزد های زمان David Yates می باشد ، می توان امیدوار بود عوامل پشت دوربین تاحدودی تغییر نخواهند کرد .

در آخر شایعاتی شنیده می شود مبنی براینکه Disney برای Pirates of the Caribbean 5بدنبال Christoph Waltz می باشد .منبع:خبرگزاری آریافیلم