ستاره ی فیلمهای Anchorman ، This Is Forty و Anchorman 2 بنام Paul Ruddدر پروژه ی جدید مارول Ant-Manعهده دار نقش اصلی مرد مورچه ای خواهد بود . بتازگی این کمپانی تایید کرد تا این بازیگر در این فیلم به کارگردانی Edgar Wright نقش اصلی را برعهده خواهد داشت و در این اطلاعات همچنین ذکر شده است که پل راد انتخاب اول Marvel برای مدتی طولانی بوده که حالا تنها آنرا عمومی کرده اند .


کمپانی موفق اینروز ها ، از چند سال قبل در نظر داشت تا فیلمی با عنوان Ant-Man روانه ی اکران کند که اولین بار در کمیک کان در کنار اعلام ساخت اولین فیلم Iron Man به کارگردانی Jon Favreau ساخت مرد مورچه ای نیز اعلام شد و طبق برنامه ریزی های بلند مدت مارول ، بنظر می رسد از همان موقع این کمپانی بازیگر نقش اول Ant-Man اش را در نظر داشته .

Paul Rudd
تا کنون بیشتر در ژانر کمدی و فیلمهایی با مقیاس کوجک ظاهر شده که حال با فیلم Ant-Man دنیای عظیم و متفاوت بلک باستر ها را تجربه خواهد کرد ، بسیاری باور دارند انتخاب این بازیگر برای این نقش همچون انتخاب Robert Downey Jr برای مرد آهنی می باشد و راد نیز بسادگی می تواند توانایی کمدی اش را وارد نقش مرد مورچه ای بکند که مسلما از کارکتر های اصلی The Avengers 3 یا The Avengers: The Infinity خواهد بود .

یکی از تفاوت های پل راد و رابرت جونیور در این است که در این زمان Paul Rudd بسیار معروف تر و شناخته شده تر از Robert Downey Jr برای اولین فیلم مرد آهنی می باشد و همین موضوع باعث می شود تا بسیاری بخاطر نام Paul Rudd جذب فیلم Ant-Man شوند .


ادگار رایت سازنده و نویسنده ی فیلمهای The World’s End ، The Adventures of Tintin و Scott Pilgrim vs. the World فیلمنامه ی Ant-Man را در کنار Joe Cornishنوشته است که توسط Kevin Feige ، Edgar Wright و Nira Park تهیه خواهد شد .

اگر آشنایی چندانی به این شخصیت و خواندن کتاب های کمیک ندارید لازم به ذکر می باشد : Henry Pym یکی از بهترین و باهوش ترین دانشمندان سیاره ی زمین می باشد که بعد ها توسط آزمایشاتش به وسیله ای می رسد که با استفاده از آن می تواند سایز بدنش را به بزرگی یک گادزیلا و به کوچکی یک مورچه تبدیل کند و به همین دلیل او را Ant-Man نام گذاری کردند .

در دنیای کمیک بوک پس از آنکه هنری پیم لباس مرد مورچه ای را آویزان می کند و کنار می کشد ، شخصیت های دیگری مانند Scott Lang و Eric O’Grady جای او را می گیرند . در نهایت لازم به ذکر می باشد همسر پیم Janet Van Dyne نام دارد که بعد ها تبدیل می شود به یک ابر قهرمان بنام Wasp(قرار بود این کارکتر در اولین فیلم انتقام جویان باشد) .


فیلم Ant-Man در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم