یکی از مهمترین پروژه های سینمایی Legendary Pictures برای سال مرگ Warcraft نام دارد که براساس سری بازی های آنلاین بسیار معروف و همه گیر کمپانی Blizzard Entertainment یعنی World of Warcraft ساخته خواهد شد .

این کمپانی در اوایل این ماه تاریخ رسمی این پروژه را اعلام نمود تا طرفدارانش با اطمینان بیشتری نسبت به گروه سازنده ی قبلی (سم ریمی) چشم انتظار این فیلم بمانند ، اما متاسفانه یا خوشبختانه مدتی بعد کمپانی بزرگ و موفق سه سال کذشته Disney مهمترین و عظیم ترین پروژه اش Star Wars: Episode VII را درست در روبروی Warcraft یعنی ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ قرار داد .

چندین فیلم دیگر هم در این ماه اکران خواهند شد اما حتی تصور رودرویی Star Wars: Episode VII با Warcraft در یک روز دور از ذهن می باشد ، البته پروژه ی Mission: Impossible 5 نیز در این ماه قرار دارد که یک هفته پس از آن دو فیلم اکران خواهد شد ، با تمام این توضیحات بسیار عاقلانه بود تا یکی از دو کمپانی Disneyیا Legendary Pictures نماینده اش را به روز دیگری موکول کند یا فروش کمتری نسبت به آنچه لایق اش می باشد بدست بیاورد . در گذشته کمپانی Legendary تاریخ اکران این پروژه به کارگردانی Duncan Jones را به سال ۲۰۱۶ منتقل کرد تا هم زمان بیشتری به گروه سازنده بدهد و هم با خیال راخت بروی پرده های نقره ای نمایشش را آغاز کند .

Clancy Brown از Homefront و سریال لاست و Daniel Wu از New Police Story به گروه بازیگری Warcraft پیوسته اند . جزییات داستانی این پروژه محرمانه می بتشد و مسلما کار های زیادی مانده تا همه چیز آماده شود ، در این مرحله نیز اطلاعاتی راجع به کارکتر های این بازیگران در دست نیست .

در گذشته باخبر شدیم بازیگران صاحب نام دیگری همچون Ben Foster , Travis Fimmell , Paula Patton , Robert Kazinsky و Toby Kebbell قراردادشان را با Legendary بصورت رسمی بسته اند . علاوه براین تا به اینجا می دانیم می دانیم داستان این فیلم که براساس سری بازی های دنباله دار معروف و محبوب World of Warcraft ساخته خواهد شد ، رابطه ی نه چندان خوب و گرم Anduin Lothar و Durotan ، دو قهرمان نژاد انسان ها و ارک ها را به تصویر خواهد کشید .


فیلم Warcraft در تاریخ ۱۱ مارچ ۲۰۱۶ اکران خواهد شد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم