شرکت سونی پیکچرز پوستر جدید دنباله فیلم «اسپایدرمن شگفت انگیز» را منتشر کرد.

اندرو گارفیلد در «اسپایدرمن شگفت انگیز 2» (The Amazing Spider-Man 2) بار دیگر در نقش پیتر پارکر/اسپایدرمن ظاهر شده و جیمی فاکس نقش الکترو ضدقهرمان فیلم را بازی می کند.

پیتر پارکر زندگی پرجنب و جوشی دارد. او از یک سو در قالب اسپایدرمن با آدم های بد مبارزه می کند و از سوی دیگر وقت خود را با گوئن استیسی (با بازی اما استون) می گذراند. پیتر قولی را که به پدر گوئن درمورد محافظت از او داده، فراموش نکرده، اما اتفاقات به شکلی رقم می خورد که او نمی تواند به قول خود عمل کند. شرایط پیتر زمانی عوض می شود که یک ضدقهرمان جدید به نام الکترو از راه می رسد، یک دوست قدیمی به نام هری آزبورن (دین دیهان) بازمی گردد و پیتر سرنخ هایی از گذشته خود پیدا می کند.


پل جیاماتی نقش یکی دیگر از ضدقهرمانان دنباله «اسپایدرمن شگفت انگیز» را به عهده دارد. او نقش میخائیلوویچ سیتسویچ معروف به «کرگدن» را بازی می کند.

«اسپایدرمن شگفت انگیز 2» را مارک وب کارگردانی کرده است. شیلین وودلی، فلیسیتی جونز، بی. جی. نواک، کالم فیوری، سالی فیلد و کریس کوپر دیگر بازیگران این فیلم هستند.
این فیلم 2 مه 2014 روی پرده سینماها می رود.«اسپایدرمن شگفت انگیز» سال 2012 در دنیا حدود 750 میلیون دلار فروخت.

«اسپایدرمن» از 2002 تا 2007 در قالب سه فیلم به کارگردانی سام ریمی با بازی توبی مگوایر به نقش ابرقهرمان معروف قصه های مصور مارول ساخته شد و رکوردهای فروش را شکست. پس از آنکه بین ریمی و شرکت سونی توزیع کننده مجموعه «اسپایدرمن» اختلاف به وجود آمد، این مجموعه سینمایی از نو آغاز شد.منبع:خبرآنلاین