با این حالکه Jason Momoa در مدت زمانی نزدیک بود وارد دنیای سینمایی Marvel شود و در نقش Drax the Destroyer برای Guardians of the Galaxy قرار بگیرد ، اما در آخرین مذاکرات David Bautista قهرمان کشتی کج جایگزین وی شد . حالا برطبق شنیده ها می توانیم به طرفداران این بازیگر بگوییم این موضوع دیگر اهمیتی ندارد چون امکان دارد او را در دنیای رقیب مشاهده کنید .

کمپانی بزرگ Warner Bros بتازگی اعلام کرد Gal Gadotاز سری فیلمهای Fast & Furious در پروژه ی Batman vs. Supermanبه کارگردانی Zack Snyder از Man of Steel در نقش Wonder Woman ظاهر خواهد شد و پس از پر کردن نقش های اصلی ، اسنایدر و سازندگان این فیلم مهم بالاخره می توانند بسراغ شخصیت های منفی داستان بروند .


براساس تازه ترین اطلاعات ، مذاکراتی مابین Jason Momoa و Warner Bros برای حضور در پروژه ی Man of Steel 2 صورت گرفته است تا وی عهده دار یک نقش ضد قهرمان در این فیلم شود . اطلاعات و جزییات این کارکتر مسلما محرمانه می باشد اما شایعه ای مدت هاست جون تازه ای گرفته مبنی براینکه در Batman vs. Superman شاهد یکی دیگر از زاده های سیاره ی Krypton یعنی Doomsdayخواهیم بود که البته لازم به ذکر است اندام فیزیکی Jason Momoa تاحدود زیادی هم به این کارکتر نزدیک می باشد .

بسیاری از سایت های دیگر پس از انتشار این خبر ، باور دارند حتی ممکن است با وجود Batman ، Superman و Wonder Woman یک ابرقهرمان دیگر را نیز مشاهده کنیم و این احتمال وجود دارد Jason Momoa در قالب نقش Martian Manhunter ، یک فضایی که به زمین سفر کرده و عضوی از گروه عدالت جویان خواهد شد ، ظاهر شود . براحتی می توان گفت از آنجا که Warner Bros بسیار تمایل دارد تا قسمت دوم Man of Steel را از ستارگان دنیای DC پر کند ، این احتمال به هیچ وجه دور ذهن نیست .

از آثار گذشته ی Jason Momoa می توان به Stargate: Atlantis در نقش Ronan Dex و سریال Game of Thrones ساخته ی HBO در نقش Khal Drogo اشاره کرد وی علاوه براین در نسخه ی بازسازی ۲۰۱۱ Conan the Barbarian حضور داشت که این فیلم البته چندان موفقیتی در باکس آفیس کسب نکرد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم