اولین عکس فیلم «گرمای کشنده» درباره بزرگ ترین سرقت در تاریخ لاس وگاس منتشر شد.ژان-کلود وان دام در فیلم «گرمای کشنده» (Swelter) با آلفرد مولینا، لنی جیمز، کاتالینا ساندینو مورنو و فریا تینگلی همبازی شده است. فیلم درباره بزرگ ترین و بدنام ترین سرقت در تاریخ لاس وگاس است.

در «گرمای کشنده» اعضای گروه «رت پک»، گروهی شامل پنج مرد از کازینو لاکسر سرقت می کنند و حدود 100 میلیون دلار به جیب می زنند.

چهار تن از سارقان به سرعت دستگیر می شوند و فقط یکی از آنها فرار می کند. 10 سال بعد وقتی چهار سارق دستگیرشده از زندان با سیستم امنیتی بالا فرار می کنند تنها یک هدف دارند: پیدا کردن نفر پنجم و پول باقیمانده نزد او.

چهار نفر در شهری سوزان نفر پنجم را پیدا می کنند، اما مشکلی وجود دارد: نفر پنجم هیچ خاطره ای از گذشته ندارد و به یک کلانتر مطیع قانون بدل شده است.

وان دام 53 ساله با فیلم های رزمی چون «ورزش خونین» و «کیک بوکسور» در دهه 1980 به شهرت رسید. او در این فیلم نقش نفر پنجم را بازی می کند.

این بازیگر در سال های اخیر سعی کرده با بازی در فیلم هایی چون درام جنایی «جی سی وی دی» و کمدی بریتانیایی «بشقاب پرنده» از کلیشه فیلم های اکشن-ماجرایی فاصله بگیرد.

«هدف سخت»، «پلیس زمان»، «مبارز خیابانی»، «وقت اضافی» و «لژیونر» از دیگر فیلم های اوست.


-------------

منبع: خبرانلاین