Cinderella Man ، Apollo 13 ، Angels and Demons ، A Beautiful Mind و در آخر Rush از جمله فیلمهای ارزشمند Ron Howard می باشند و این فیلمساز ۵۹ ساله ی آمریکایی همچنان با قدرت فراوان به راهش ادامه می دهد .

تا به اینجا Rush به عنوان یکی از بهترین ساخته های چند دهه ی Ron Howard لقب گرفته است ، علاوه براین بسیاری اعتقاد دارند تا چند سال دیگر می توان او را در کنار اسامی همچون استیون اسپیلبرگ ، مارتین اسکورسیزی و بسیاری دیگر از کارگردان بزرگ و موفق قرار دارد . فیلم جدید ران هاوارد Heart of the Sea نام دارد که سرانجام دارای تاریخی رسمی برای اکران می باشد .


کمپانی Warner Bros پس از مدت های طولانی بالاخره تاریخ اکران پروژه ی جدید و درام Ron Howard را مشخص کرد و این فیلم نیز به سال مرگ پیوست . داستان فیلم Heart of the Sea که براساس یک رویداد واقعی ساخته خواهد شد و ایده هایی نیز از کتاب Moby Dick (در مورد نهنگ ها می باشد) در خود خواهد داشت در سال ۱۸۱۹ دنبال می شود و در مورد یک کشتی صید نهنگ است که توسط یک نهنگ عظیم الجثه و عصبانی در منطقه ی اقیانوس جنوب صدمه می بیند . پس از تیکه تیکه شدن این کشتی ، افراد نجات یافته مجبور می شوند به مدت ۹۰ روز در سه قایق کوچک و پارویی سر کنند و سردرگمی در دریا نه تنها باعث از خود بی خود شدن این خدمه ی کشی می شود بلکه در نهایت مواجه می شوند با گرسنگی ، بیماری و آدم خواری . فیلم Heart of the Sea درست همانند نماینده ی کمپانی Disney بنام Cinderella در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۱۵ روانه ی اکران خواهد شد .

در این فیلم بازیگرانی همچون Chris Hemsworth ، Benjamin Walker,Cillian Murphy, Tom Holland و Brendan Gleeson حضور دارند .


منبع:خبرگزاری آریافیلم