کمپانی بزرگ Warner Bros مدتیست که تصمیم گرفته است تا یک نسخه ی بازسازی از کمدی سال ۱۹۷۱ بنام Uptown Saturday Night را در سینماهای آمریکا و جهان بنمایش بگذارد و برای این پروژه Adam McKay کارگردان فیلمهایAnchorman و Step Brothers را بروی صندلی کارگردانی نشاند ، اما حال براساس تازه ترین اطلاعات بنظر می رسد تغییراتی در این پروژه ایجاد شده است .


در این اخبار نقل شده ، Nicholas Stoller کارگردان Forgetting Sarah Marshall و نویسنده ی Get Him to the Greek از طرف Warner Bros به پروژه ی بازسازی Uptown Saturday Night اضافه شده است تا تغییراتی در فیلمنامه بوجود بیاورد . داستان نسخه ی اولیه این فیلم در مورد دو دوست صمیمی می باشد که تصمیم می گیرند به کلاب های بزرگسال و تجملی سر بزنند تا کمی برای خودشان ماجراجویی خلق کنند .

در این فیلمBill Cosby و Richard Pryor در دو نقش اصلی حضور داشته اند و حالا برای این پروژه ی بازسازی قرار است تا دو ستاره ی سینما یعنی Will Smith وDenzel Washington جایگزین آنها شوند . Adam McKay در نظر داشت تا بسرعت پس از پایان Anchorman 2فیلمبرداری Uptown Saturday Night را آغاز کند ، اما حال با وجود دستور بازنویسی ممکن است شاهد تغییراتی در کل پروژه باشیم و علاوه براین فیلمنامه ی جدید باید در محدوده ی علایق Denzel Washington و مخصوصا Will Smith قرار بگیرد .

در نهایت می توان گفت Nicholas Stoller که وظیفه ی سختی تا به اینجا برعهده دارد که از طرفی باید فیلمنامه را سریعا به اتمام برساند و از طرفی دیگر باید نظر Will Smith را نیز جلب کند ، در هر صورت باید تا ماه بعد فیلمنامه را در دستان Adam McKay قرار بدهد و با این برنامه ریزی ساخت پرژه از تابستان سال آینده شروع خواهد شد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم