چند روز است که خبری در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری منتشر کرده اند که کمپانی کمتر شناخته شده ی هامینگبرد پرو داکشنز به دنبال ساخت بر فیلم چه زندگی شگفت انگیزی است ساخته فرانک کاپرا و یکی از مشهورترین آثار تاریخ سینما بسازد و نام این فیلم چه زندگی شگفت انگیزی: ادامه ماجرا است.

امروز سخنگوی کمپانی پارامونت پیکچرز که حقوق فیلم کلاسیک کاپرا با بازی جیمز استیوارت را در اختیار دارد، اعلام کرد که هیچ فیلمی مرتبط با چه زندگی شگفت انگیزی است بدون اخذ مجوز از پارامونت نمی تواند به تولید برسد.

تا امروز این اشخاص هیچ حقوقی را نگرفته اند و ما هر گام مناسبی را برخواهیم داشت تا از حقوق مان حمایت کنیم. روزنامه ورایتی اعلام کرده بود که فیلم جدید قرار است سال ۲۰۱۵ به نمایش عمومی دراید و کارولین گریمز که نقش دختر جرج بیلی را در فیلم اصلی ایفا می کرد در این فیلم حضور دارد. تهیه کنندگان فیلم جدید واکنشی به حرف های کمپانی پارامونت نشان نداده اند اما پیش تر گفته بودند که حقوق این فیلم به جامعه تعلق دارد.

گفتنی ست که کمپانی پارامونت ۱۴ سال است که امتیاز این فیلم را در اختیار دارد پس از آنکه کمپانی ریپاپلیک پیکچرز رابه عنوان بخشی از کمپانی اسپلینگ اینترتینمنت خریداری کرد. البته چند سالی است که پارامونت حق پخش تلویزیونی این فیلم را به شبکه ان.بی.سی فروخته است.


________________


منبع: کافه سینما