ابر قهرمان ها در حال تسخیر حجم عظیمی از فضای سینما های جهان و ژانر های فیلمسازی می باشند ، اما کمپانی همچون Sony Pictures تنها حق امیتاز یک ابر قهرمان را در اختیار دارد که کسی نیست جز Spider-Man . خوشبختانهSpider-Man از دنیایی بسیار بزرگ برخوردار می باشد که مملوء از کارکتر های رنگارنگ منفی ، مثبت و مکمل است . اما با وجود اینکه بنظر می رسد Sony برای دنباله ی جدید بنام The Amazing Spider-Man ایده های جدیدی در دست دارد و مسیر متفاوتی را خلق خواهد کرد و شاید سرانجام شاهد حضور گروه ضد قهرمانان Sinister Six در این دنباله و فیلمهایمرد عنکبوتی باشیم اما در هر صورت هر فیلم The Amazing Spider-Man در هر ۲ سال یکبار آماده ی اکران خواهد بود .


دیگر کمپانی ها با در اختیار داشتن انبوهی از شخصیت های کمیک بوک در تلاش هستند تا حداقل یک فیلم از این ژانر را برای هر سال در سالن های سینما برای نمایش آماده داشته باشند و بصورت اختصاصی کمپانی بزرگی مانند Marvel با کمک کمپانی Disney برای هر سال دو فیلم اکران می کند ، بنابراین Sony Pictures برای رقابتی عادلانه باید راهکار دیگری را در برنامه اش بوجود بیاورد . حال براساس اطلاعات جدیدی که بدستمان رسیده است ؛ Amy Pascal مدیر مسئول کمپانی Sony Pictures در تازه ترین صحبت هایش اعلام داشته ، این کمپانی در حال در دست گرفتن دنیای کاملمرد عنکبوتی از دنیای مارول می باشد ، به همین خاطر بزودی شاهد چهره های جدیدی از شخصیت های منفی و ابرقهرمان خواهیم بود .

مسلما این خبر بسیار خوبی برای طرفداران Spider-Man می باشد که بدانند Sony از این به بعد هیچگونه محدودیتی در انتخاب شخصیت هایش برای فیلمهای The Amazing Spider-Man ندارد و همچنین این کمپانی براحتی می تواند دست به ساخت فیلمهای Spin-Off براساس دیگر شخصیت های دنیای مرد عنکبوتی از جمله Venomو Black Cat بزند .

همانطور که می دانید اسپین اف به معنای ساخت پروژه ای براساس دیگر شخصیت های کناری کارکتر اصلی می باشد وSony دیگر می تواند برای هر سال بیش از یک فیلم ابرقهرمانانه اکران کند .

در فیلم Spider-Man 3 به کارگردانی Sam Raimi شاهد حضور کارکتر Venom بوده ایم که از معروف ترین و محبوب ترین شخصیت های دنیای مرد عنکبوتی می باشد و در مورد Black Cat نیز می توان گفت بنظر می رسد این کارکتر حضور کوتاهی در The Amazing Spider-Man 2
خواهد داشت و بسیار خوبی می شود اگر فیلمی جداگانه از گذشته ی این شخصیت پس از این فیلم ساخته شود .


فیلم The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ اکران می شود .


فیلم The Amazing Spider-Man 3 در تاریخ ۱۰ جون ۲۰۱۶ اکران خواهد شد .


فیلم The Amazing Spider-Man 4 در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ اکران خواهد شد .منبع:خبرگزاری آریافیلم