پروژه ی دنباله ی Man of Steel به کارگردانی Zack Snyder همچنان عنوان مشخص و رسمی ندارد و در تمامی مواقع برای این پروژه از نام Batman vs. Superman استفاده می شود که اول چون همگیر تر می باشد و جوامع عمومی شناخت آسانتری خواهند داشت و همچنین به این خاطر که واژه ی vs هرکسی را به پای سینما ها می کشاند . کمپانیWarner Bros همانطور که گفتیم تاکنون عنوان رسمی برای این پروژه اعلام نکرده اما بسیاری از طرفداران دو آتیشه یSuperman نگران عنوان Batman vs. Superman هستند ، چون با توجه به اینکه Batman توسط کریستوفر نولان به یک سه گانه ی فوق العاده دست یافته ، Superman نیز لایق یک سه گانه ی مختص به خودش می باشد و قرارگرفتن نامبتمن در ابتدای نام این دنباله کمی نمای بدی دارد .


همانطور که اغلب شما اطلاع دارید ، تمامی فیلمها و پروژه ها دارای یک سایت رسمی هستند که قبل از مرحله ی فیلمبرداری شروع به فعالیت می کنند و به همین دلیل کمپانی های فیلمسازی آغاز به خرید دومین ها (Domains) ی اینترنتی می کنند ، حال زمانی هایی نیز وجود دارد که کمپانی ها چندین دومین یا آدرس اینترنتی را خریداری می کنند تا در آینده دستشان برای انتخاب نام فیلم باز باشد ، حتی مواقعی هم وجود دارد که آدرس های پرشماری توسط کمپانی ها خریداری می شود تا شایعه سازان را در محدوده های سخت تری برای درز اخبار محرمانه بگذارند .

جالب است بدانید برای این پروژه ، Warner Bros از قبل از مراسم کمیک کان ۲۰۱۳ ، دو آدرس اینترنتی Batman vs. Superman.com وSuperman vs. Batman.com را در اختیار گرفت (زحمت جستجو را به خودتان ندهید چون چیز خاصی در حال حاضر وجود ندارد) و به همین دلیل باعث شد تا سایت های خبری نیز از این عنوان به جای Man of Steel 2 استفاده کنند . اما حالا اخبار جدیدی بدستمان رسیده است که نشان می دهد این کمپانی دومین های بیشتری را خریداری کرده و اینبار تمامی آنها با Man of Steel آغاز می شوند که بسیار دلگرم کننده تر می باشد .


براساس آخرین اخبار Warner Bros بتازگی بیش از ۵۰۰ دومین مربوط به پروژه ی بی عنوان Superman vs. Batman را خریداری کرده است که مهمترین آنها شامل عناوین زیر می شوند : Man of Steel Battle the Knight ، Man of Steel Beyond Darkness ، Man of Steel Black of Knight ، Man of Steel Darkness Falls ، Man of Steel Knight Falls ، Man of Steel Shadow of the Night ، Man of Steel the Blackest Hour و در آخر Man of Steel The Darkness Within .

همانطور که در بالا مشاهده می کنید این عنوان ها با Man of Steel شروع می شوند که نشان می دهد Warner Bros همچنان در مورد موضوع استفاده از این نام جدی می باشد و فیلم بروی کارکتر اصلیSuperman تمرکز خواهد داشت نه شوالیه تاریکی .

علاوه براین ، در تمامی این دومین ها می توان یک الگوی ساده را متوجه شد که به این صورت می باشد : Man of Steel + نام فیلم + اشاره ای به بتمن . تعدادی از این نام ها خنده دار نیز هستند اما لازم به ذکر می باشد که تمامی این عنوان ها یا دومین ها مسلما به این معنا نیستند که در آخر نام فیلم از میان آنها انتخاب خواهد شد ، در نهایت می تواند هر چیزی باشد .


فیلم Man of Steel 2 در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .منبع:خبرگزاری آریافیلم