نام کامل:Jonathan Chase
تولد:26 اکتبر سال 1979
پیشه:بازیگر
سالهای فعالیت:2002_تاکنون


Jonathan Chase در فلوریدا متولد شد.دوران تحصیل خود را در فلوریدا سپری کرد و از دانشگاه فلوریدا فارغ التحصیل شد.وی بیشتر برای ایفای نقش Cash Bagan در فصل آخر سریال One on One شناخته شده است. Chase در فیلم های 7eventy 5ive ، Another Gay Movie و Gingerdead Man به ایفای نقش پرداخت.همچنین در چندین اپیزود از مجموعه ی مورد تحسین شبکه ی cw به نام Veronica Mars حضور یافت.در سال 2009 در دو فیلم بازی کرد.در نخستین فیلم به نامAll About Steve با ساندار بولاک همبازی بود.ساندرا بولاک در این فیلم در نقش یک طراح معماهای پیچیده است که رابطه ی عاشقانه ای با عکاس شبکه ی CNN دارد. Chase در این فیلم در نقش دیو بازی کرد.دومین فیلم وی Gamer بود که در آن با جرالد بالتر همبازی بود.همچنین نقش پاتریک کانولی را در L.A. Noire بازی کرد.
در می سال 2011 در نخستین فصل
Chemistry در نقش Michael Strathmore بازی کرد.
در سال 2013 در کمدی Love Thy Neighbor به نویسندگی وکارگردانی تایلر پری حضور یافت.وی در این فیلم در نقش سم پارکر بازی کرد که دوست صمیمی دنی با بازی Andre Hall است.
فیلموگرافی


این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.