هالیوود نیوز: اخیرا اسامی تعدادی از زنان بازیگر هالیوودی که طی یک پنجاه سال اخیر موفق به کسب عنوان "خوش پوش های هالیوودی روی فرش قرمز" شده اند منتشر شده است. اسامی آنها به شرح زیر است.1. ادریس هپ برن - برنده اسکار سال 1954 - او این لباس را هنگام دریافت جایزه اسکار به تن داشت. هپ برن را به عنوان یکی از زیباترین زنان تاریخ هالیوود نام برده اند.
2-گریس کلی - برنده اسکار سال 1955 - او که زندگی پر حاشیه و جنجالی داشته است همیشه به الهه های یونانی تشبیه می شد. شاید لباسی که او برای روز مراسم اسکار به تن کرد با الهام از این تشبیهات انتخاب شده بود.

3. نیکول کیدمن - مراسم اسکار 1997 - او در لباس مارک " کریستین دیور" خود در آن شب یکی از زیباترین چهره هایی بود که روی فرش قرمز قدم گذاشت4. شارون استون - مراسم اسکار 1998 - اگرچه لباس آستین دار و سفید او بیشتر شبیه پیراهن های مردانه به نظر میرسید اما خوش پوشی این بانوی زیبا روی هالیوودی تمام سادگی این انتخاب را تحت الشعاع قرار داد.5.کیت بلانشت - مراسم اسکار 1999 - انتخاب بی نظیر طرح و رنگ و مدل ساده زیبای لباسی که انتخاب کرده بود حکایت از حسن سلیقه و خوش پوشی این زیباروی هالیوودی داشت.
6. اسکارلت جوهانسون - فستیوال فیلم ونیز سال 2006 - یک انتخاب ساده از نظر طرح و رنگ که به وسیله آرایش و مدل موی این زن که جذاب ترین زن سال انتخاب شده است تکمیل شده بود.7. پنه لوپه کروز - مراسم اسکار سال 2008 - لباس مشکی و زیبای طرح " شانل" او به وی جوانی و زیبایی و همچنین شکوه خاصی بخشیده بود.8. آنجلینا جولی - مراسم اسکار 2009 - لباس طرح " الی ساب" به زیبایی قامت این ستاره زیباروی هالیوودی را پوشانده و از او تندیس یک الهه باستانی ساخته بود.