منابع نزدیک به مجموعه فیلم کمدی ترسناک «شکارچیان ارواح» می گویند کلید فیلمبرداری سومین قسمت این فیلم موفق و پرفروش، بهار سال ۲۰۱۴زده می شود.

همین منابع گفته اند لوکیشن اصلی قسمت سوم «شکارچیان ارواح» در شهر قدیمی کلیولند خواهد بود.

به گفته منابع نزدیک به این پروژه، تهیه کنندگان این مجموعه فیلم قدیمی به دنبال آن هستند تا سومین قسمت «شکارچیان ارواح» را برای سی امین سالگرد نمایش عمومی قسمت اول آن آماده کنند.
اولین قسمت این کمدی ترسناک و ماجراجویانه هشتم ژولای سال 1984 به روی پرده سینماها رفت. به همین دلیل، سازندگان آن تلاش دارند سومین قسمت آن را در همین تاریخ در سال 2014 اکران عمومی کنند.

این در حالی است که برخی منابع می گویند امکان تولید فیلم تا آن زمان امکان پذیر نیست و تهیه کنندگان فیلم احتمالا کلید فیلم برداری را در سی امین سالگرد اکران عمومی اولین قسمت آن خواهند زد!

شرکت سونی که تهیه کننده این مجموعه فیلم پرفروش است، از چند سال قبل درفکر تولید قسمت سوم آن است و مدت هاست که بحث تولید این فیلم مطرح است.
خبر زمان احتمالی تولید فیلم، چندمین خبری است که طی یک هفته گذشته درباره این پروژه قدیمی در رسانه های گروهی چاپ می شود و باعث مطرح شدن دوباره نام آن شده است.هفته قبل هم اعلام شد اما استون و جونا هیل دو بازیگر جوان سینما، به جمع بازیگران قبلی و قدیمی سومین قسمت «شکارچیان ارواح» پیوسته اند.

با آن که هنوز تهیه کنندگان فیلم این خبر را تائید نکرده اند، ولی گفته می شود این دو بازیگر جوان نقش فرزندان چند کاراکتر قدیمی این مجموعه فیلم را بازی خواهند کرد.
دان آرکاد، سیگورنی ویور، هارولد رامیس و ارنی هادسن بازیگران دو قسمت اول و دوم فیلم، در سومین قسمت آن هم دوباره نقش های قبلی شان را تکرار می کنند.هنوز حضور بیل موری برای قسمت سوم فیلم تائید نشده و مشخص نیست وی با سومین قسمت این مجموعه فیلم همکاری خواهد داشت یا خیر.

شرکت سونی در رابطه با زمان شروع کار فیلمبرداری «شکارچیان ارواح» صحبتی نکرده و به درستی معلوم نیست چه زمانی کلید فیلمبرداری آن زده خواهد شد.
به نوشته سایت اینترنتی موویز، فیلم نامه فیلم تا به حال چند بار دوباره نویسی شده و آخرین بانویسی آن مورد تایید تهیه کنندگان و بازیگران اصلی آن قرار گرفته است.ایوان ریتمن کارگردان سرشناس ژانر کمدی که کارگردانی دو قسمت اول و دوم «شکارچیان ارواح» را انجام داده، برای امر کارگردانی قسمت سوم آن هم پشت دوربین این فیلم قرار خواهد گرفت.


منبع:خبرگزاری فارس