بتازگی چند پوستر جدید از کارکتر های فیلم انیمیشنی The LEGO Movie منتشر شد که این پوستر ها متعلق به Charlie Day از Horrible Bosses در نقش Benny (یک فضانورد) ، Morgan Freeman در نقش خدا مانند بنام Vitruvius (همان گاندلف) ، Will Ferrell در نقش Lord Business (شخصیت منفی) ، Elizabeth Banks در نقش Wyldstyle و در آخر Will Arnett از لاک پشت های نینجا در نقش شوالیه تاریکی یا همان Batman ، می باشد .


داستان این انیمیشن در مورد شخصیتی ساده لوح و خرابکار Emmett با صدای Chris Pratt است که بصورت اشتباهی به عوان فردی خاص انتخاب می شود و دیگران باور دارند او تنها کسی است که می تواند دنیا را نجات دهد . در نهایت او در میان گروهی از افراد غریبه همچون لاک پشت های نینجا ، لینکلن ، سوپرمن ، دو بسکتبالیست و بتمن قرار می گیرد تا جلوی Lord Business را بگیرند .

با توجه به تریلر هایی که با به حال منتشر شده است و کارهای گذشته ی دو کارگردان Phil Lord و Chris Miller ، می توان گفت The LEGO Movie فیلم بسیار جالبی است که بسیاری از لگو دوستان منتظرش بوده اند و این باور نیز وجود دارد که این انیمیشن در باکس آفیس موفقیت بسیاری زیادی خواهد داشت .

Liam Neeson ستاره ی سینما نیز در این انیمیشن حضور دارد و صداپیشگی دو کارکتر بامزه پلیس خوب و پلیس بد در دستان اوست که وی فوق العاده تعادل و تفاوت این دو نقش را اجرا می کند . همچنین خیلی زودتر از آنکه فیلمی از WB درباره ی Wonder Woman مشاهده کنید ، براحتی می توانید در این انیمیشن نمایی از این شخصیت ابر قهرمان را تماشا کنید .انیمیشن The LEGO Movie در تاریخ ۷ فبریه ۲۰۱۴ اکران می شود .

منبع:خبرگزاری آریافیلم