• در این قسمت جک ریچر (تام کروز) متوجه می شود که دوست قدیمی اش سوزان (کوبی اسمالدرز) متهم به جاسوسی شده و در واقع برای او پاپوشی دوخته شده است. از این رو برای پی بردن حقیقت، پس از یافتن سوزان با او همراه شده و متوجه می شود که هم او و هم سوزان در یک توطئه پیچیده گرفتار شده اند که ...

• در سال 1965 یک زن بیوه به همراه دو دخترش در منزلشان با روح بی رحمی مواجه می شوند که مزاحمت های فراوانی برای آنها ایجاد میکند...

• جف و کارن که در حال گذران زندگی شان هستند، زوج خوشحال و خوشبختی را مشاهده می کنند که در همسایگی شان حضور دارند. در ادامه آنها با یکدیگر آشنا می شوند اما بزودی مشخص می شود که آن زوج جاسوسان دولت هستند و اکنون جف و کارن نیز درگیر نقشه ی جاسوسی بین المللی آنها شده اند...

• ریچل زن مطلقه و دائم الخمری است که هنگام رفت و آمد توسط قطار از طریق پنجره، زندگیِ زوج جوانی به نام اسکات و مگان را مشاهده می کند و معتقد است که آنها یک زوج ایده ال و خوشبخت هستند. اما ریچل بزودی متوجه می شود که مگان مفقود شده و حال، بازجویی ها از وی در دستور کار قرار گرفته. این در حالی است که ...

• داستان فیلم درباره مردی به نام تام (مایکل فاسباندر) می باشد که در یک جزیره واقع در سواحل استرالیا نگهبان فانوس دریایی است. وی بزودی در این محل عاشق ایزابل (آلیشیا ویکاندر) می شود و در آن سو ...

• رابرت لنگدن خود را در بیمارستانی در ایتالیا می بیند بی آنکه به یاد بیاورد به چه دلیل در این مکان حضور دارد. در ادامه او با دکتر بروکس همراه می شود تا پرده از یک توطئه جهانی بردارد...

• داستان فیلم درباره تکنسینی واقعی به نام مایک ویلیامز (مارک والبرگ) می باشد که قرار است به سکوی نفتی "دیپ واتر هوریزن" ملحق شود و در آنجا وظیفه خودش را به نحو احسن انجام دهد. اما زمانی که مایک به محل کار خود می رود، در آنجا با ویدرین (جان مالکوویچ) مواجه می شود ...

• «کریستن ولف» یک ریاضیدان نابغه است که تمایل بسیار زیادی برای کار با اعداد و ارقام دارد. او در پوشش یک دفتر حسابداری، برای سازمان های جنایی خطرناک پولشویی می کند و سرمایه آنها را مدیریت می کند. در همین حین که یک مامور ویژه مبارزه با جرائم اقتصادی به او نزدیک می شود، مشتری جدیدی به سراغش می آید و...

• فیلم هفت دلاور، درباره هفت تیرانداز به سرپرستی مردی به نام کریس آدامز (دنزل واشنگتن) در غرب وحشی است که تصمیم می گیرند از مردم یک دهکده در برابر راهزنان دفاع کنند…

• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 21 از 30 نخست ... 111920212223 ... آخرین
    نمایش نتایج: از 101 به 105 از 150

موضوع: فکر کن

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      همونجا که نیستم/ In Lousy tim
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life
      پسندیده : 579
      مورد پسند : 707 بار در 397 پست

فکر کن

سلام...

همون جوری که از اسمش معلومه , اینجا مخصوص متنهاییه که کمی با بقیه فرق دارند و ممکنه دید ما رو

نسبت به یک سری مسائل تغییر بدهند ....

فقط یک قانونی که اینجا داره اینه که از زدن شعر و نثر ادبی خودداری کنید.

پیشاپیش ممنون از همه شما

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life

نگذار کسی اولویت زندگی تو باشد، وقتی تو فقط یک انتخاب در زندگی او هستی ...

یک رابطه بهترین حالتش وقتی است که دو طرف در تعادل باشند.

شخصیت خودت را برای کسی تشریح نکن

چون کسی که تو را دوست داشته باشد به آن توضیحات نیازی ندارد

و کسی که از تو بدش بیاید، باور نمی کند!

وقتی دائم بگویی گرفتارم، هیچ وقت آزاد نمی شوی.

وقتی دائم بگویی وقت ندارم، هیچوقت زمان پیدا نمی کنی.

وقتی دائم بگویی فردا انجامش می دهم، آن فردا هیچوقت نمی آید!

وقتی صبح بیدار می شویم دو انتخاب داریم:

برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم، یا بیدار شویم و رویاهایمان را دنبال کنیم.

انتخاب با توست ...

ما کسانی که به فکرمان هستند را نگران می کنیم و حتی به گریه می اندازیم

و گریه می کنیم برای کسانی که حتی لحظه ای به فکر ما نیستند!

این یکی از حقایق عجیب زندگی است،

و اگر این را بفهمی، هیچوقت برای تغییر دیر نیست!

تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      باید در انتظارت ماند.....
      چه فصلمان بهار باشد و یا دیگر فصلهای خدا...
      و من دیوانه وار عاشق
      این بایدهای زندگیم هستم...

بیایید اسپم ندهیم! ***

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life

یک روز وقتی کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگی را در تابلو اعلانات دیدند که روی آن نوشته شده بود:

دیروز فردی که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت!!.

شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات برگزار می شود دعوت می کنیم .

در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکی از همکارانشان ناراحت می شدند اما پس از مدتی ، کنجکاو می شدند که بدانند کسی که مانع پیشرفت آن ها در اداره می شده که بوده است .

این کنجکاوی ، تقریباً تمام کارمندان را ساعت ۱۰ به سالن اجتماعات کشاند.رفته رفته که جمعیت زیاد می شد هیجان هم بالا رفت. همه پیش خود فکر می کردند:این فرد چه کسی بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟به هرحال خوب شد که مرد!!

کارمندان در صفی قرار گرفتند و یکی یکی از نزدیک تابوت رفتند و وقتی به درون تابوت نگاه می کردند ناگهان خشکششان می زد و زبانشان بند می آمد.

آینه ایی درون تابوت قرار داده شده بود و هر کس به درون تابوت نگاه می کرد، تصویر خود را می دید. نوشته ای نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:

((تنها یک نفر وجود دارد که می تواند مانع رشد شما شود و او هم کسی نیست جز خود شما. شما تنها کسی هستید که می توانید زندگی تان را متحول کنید.شما تنها کسی هستید که می توانید بر روی شادی ها، تصورات و وموفقیت هایتان اثر گذار باشید.شما تنها کسی هستید که می توانید به خودتان کمک کنید.))

زندگی شما وقتی که رئیستان، دوستانتان،والدینتان،شریک زندگی تان یا محل کارتا تغییر می کند،دستخوش تغییر نمی شود.

زندگی شما تنها فقط وقتی تغییر می کند که شما تغییر کنید، باورهای محدود کننده خود را کنار بگذاریدو باور کنید که شما تنها کسی هستید که مسوول زندگی خودتان می باشید.

مهم ترین رابطه ای که در زندگی می توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.

خودتان امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیر ممکن و چیزهای از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت های زندگی خودتان را بسازید.

دنیا مثل آینه است.
      تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      و من دیوانه وار عاشق

بیایید اسپم ندهیم! ***

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life

يك دقيقه سكوت به احترام زندگي...

به احترام عشق...

به خاطر اميدهائي كه به نااميدي مبدل شدند

شبهائي كه با اندوه و اشك سپري شدند...

چشماني كه هميشه باراني ماندند....

آرامش از دست رفته....

به احترام دوستاني كه هرگاه به آنها احتياج داشتم

بهترينشان...

تنهائي بود...

تمامي حرفهاي ناگفته...

به احترام كلمه ی دوست كه هيچكس معني

آن را به درستي نفهميد...

براي دل گرفته ام...

ببینید حرف زدن چه چيز وحشتناكي است

كه بزرگترين احترام به هركس اين است

كه برايش يك دقيقه سكوت مي كنند...

تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      و من دیوانه وار عاشق

بیایید اسپم ندهیم! ***

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life

یاداشتی از نلسون ماندلا

من باور دارم …
      که دعوا و جرّ و بحث دو نفر با هم به معنى آن که آنها همدیگر را دوست ندارند نیست.
      و دعوا نکردن دو نفر با هم نیز به معنى این که آنها همدیگر را دوست دارند نمی باشد.
      ...
      من باور دارم …
      که هر چقدر دوستمان خوب و صمیمى باشد هر از گاهى باعث ناراحتى ما خواهد شد و ما باید بدین خاطر او را ببخشیم.

من باور دارم …
      که دوستى واقعى به رشد خود ادامه خواهد داد حتى در دورترین فاصله ها. عشق واقعى نیز همین طور است.

من باور دارم …
      که ما می توانیم در یک لحظه کارى کنیم که براى تمام عمر قلب محبوبمان و یا خودمان را به درد آورد.

من باور دارم …
      که همیشه باید کسانى را که صمیمانه دوستشان داریم با کلمات و عبارات زیبا و دوستانه ترک گویم زیرا ممکن است آخرین بارى باشد که آنها را می بینم.

من باور دارم ….
      که زمان زیادى طول می کشد تا من همان آدمی بشوم که می خواهم.

من باور دارم …
      که ما مسئول کارهایى هستیم که انجام میدهیم، صرفنظر از این که چه احساسى داشته باشیم.

من باور دارم …
      که اگر من نگرش و طرز فکرم را کنترل نکنم،او مرا تحت کنترل خود درخواهد آورد.

من باور دارم …
      که قهرمان کسى است که کارى که باید انجام گیرد را در زمانى که باید انجام گیرد، انجام میدهد، صرفنظر از پیامدهاى آن.

من باور دارم …
      که گاهى کسانى که انتظار داریم در مواقع پریشانى و درماندگى به ما ضربه بزنند، به کمک ما می آیند و ما را نجات میدهند.

من باور دارم …
      که گاهى هنگامى که عصبانى هستم حق دارم که عصبانى باشم امّا این به من این حق را نمیدهد که ظالم و بیرحم باشم.

من باور دارم …
      که بلوغ بیشتر به انواع تجربیاتى که داشته ایم و آنچه از آنها آموخته ایم بستگى دارد تا به این که چند بار جشن تولد گرفته ایم.

من باور دارم …
      که همیشه کافى نیست که توسط دیگران بخشیده شویم، گاهى باید یاد بگیریم که خودمان هم خودمان را ببخشیم.

من باور دارم …
      که صرفنظر از این که چقدر دلمان شکسته باشد دنیا به خاطر غم و غصه ما از حرکت باز نخواهد ایستاد.

من باور دارم …
      که زمینه ها و شرایط خانوادگى و اجتماعى برآنچه که هستم تاثیرگذار بوده اند امّا من خودم مسئول آنچه که خواهم شد هستم.

من باور دارم …
      که نباید خیلى براى کشف یک راز کند و کاو کنم، زیرا ممکن است براى همیشه زندگى مرا تغییر دهد.

من باور دارم …
      که دو نفر ممکن است دقیقاً به یک چیز نگاه کنند و دو چیز کاملاً متفاوت را ببینند.

من باور دارم …
      که زندگى ما ممکن است ظرف تنها چند ساعت توسط کسانى که حتى آنها را نمی شناسیم تغییر یابد.

من باور دارم …
      که گواهینامه ها و تقدیرنامه هایى که بر روى دیوار نصب شده اند براى ما احترام و منزلت به ارمغان نخواهند آورد.

من باور دارم …
      که کسانى که بیشتر از همه دوستشان دارم خیلى زود از دستم گرفته خواهند شد.

من باور دارم …
      «شادترین مردم لزوماً کسى که بهترین چیزها را دارد نیست
      بلکه کسى است که از چیزهایى که دارد بهترین استفاده را می کند.»
      تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      و من دیوانه وار عاشق

بیایید اسپم ندهیم! ***

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life

به خاطر سه چیز هیچگاه کسی را مسخره نکنید :

1- چهره

2- والدین

3- زادگاه

چون انسان هیچ حق انتخابی در مورد آنها ندارد.
      تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      و من دیوانه وار عاشق

بیایید اسپم ندهیم! ***

صفحه 21 از 30 نخست ... 111920212223 ... آخرین