کمپانی Disney اولین پوستر رسمی از فیلم جدید Maleficentکه اینبار برعکس داستان های درون کتاب ها به شخصیت منفیSleeping Beauty پرداخته است ، را منتشر کرد . داستان این فیلم که Angelina Jolie نقش اصلی را برعهده دارد ، همانطور که گفتیم به شخصیت منفی داستان Sleeping Beauty (زیبای خفته) می پردازد و اولین پروژه ی سینمایی کمپانی دیزنی پس از سالیانی دراز می باشد که براساس داستان های کلاسیک اش ساخته خواهد شد ، البته این کمپانی دو پروژه ی دیگر بنامهای Cinderella و Cruella (شخصیت منفی ۱۰۱ سگ خالدار) را هم در حال ساخت و دیگری در نظر برای ساخت هم دارد .

Robert Stromberg
برنده ی اسکار طراحی صحنه از Alice in Wonderland و Avatar کارگردان این فیلم می باشد و دیگر بازیگران این فیلم را Sharlto Copley , Elle Fanning , Sam Riley , Imelda Staunton , Juno Temple وLeslie Manville تشکیل می دهند .فیلم Maleficent در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .


خلاصه داستان : Maleficent یکی از ناگفته ترین داستان های دنیای دیزنی براسایس Sleeping Beauty یا زیبای خفته از سال ۱۹۵۹ می باشد که در ان شخصیت منفی ستاره ی داستان است . یک زن زیبا ، جوان و اصیل و خوش قلب بنام Maleficent در ابتدا زندگی روستایی را در قلمرو پادشاهی می گذارند ، که ناگهان ارتشی قصد حمله به این زمین ها را پیدا می کند . Maleficent به عنوان قدرتمند ترین محافظ سرزمینش تعلیم دیده است ، اما ظالمانه به او خیانت می شود و قلب مهربان و جوانش تبدیل به سنگ می شود . او انتقام را جایگزین خشم اش میکند و تصمیم می گیرد تا به جانشین پادشاه حمله کند و در نبردی عظیم او ملکه ی بعدی خواهد شد که پس از مدتی در می یابد نفرینی بر فرزندش وارد شده است . این نفرین بعدها تبدیل می شود به کلیدی برای ارامش و صلح و یا حتی بازگشت مهربانی به قلب Maleficent .

منبع:خبرگزاری آریافیلم