دو کمپانی MGM و Sony بتازگی پوستری جدید از آخرین ساخته ی Jose Padilha که بازسازی از Robocop به کارگردانی Paul Verhoeven می باشد را منتشر کردند . داستان این بازسازی در سال ۲۰۲۸ دنبال می شود ، در جایی که شرکتی بنام OminiCorp سطح متفاوتی در بخش نظامی ابداع کرده است و تمام دنیای را مبهوت تکنولوژی روباتیک آنها می باشند . اما بالا رتبه های این شرکت به این مرحله راضی نیستند و چیز جدیدی را در نظر دارند ، بنابراین مامور پلیسی که در یک اتفاق مجروح شده است بنام Alex Murphy با بازی Joel Kinnaman از سریال The Killing را درون یک روبات نظامی قرار می دهند تا خیابان ها را تحت کنترل خودش در بیاورد . Alex Murphy قرار است اولین از میلیون ها Robocop ی باشد که OminiCorp تصمیم دارد برای نه تنها سراسر کشور آمریکا بلکه سرتاسر جهان تولید کند اما مشخصا همه چیز طبق نقشه پیش نمی رود .

دیگر بازیگران این فیلم را Gary Oldman , Michael Keaton , Abbie Cornish , Jackie Earle Haley , Michael K. Williams , Jennifer Ehle , Jay Baruchel ,Marianne Jean-Baptiste و Samuel L. Jackson تشکیل می دهند . چند تصویر جدید از این فیلم را هم در پایان برایتان اضافه خواهیم کرد .

فیلم Robocop در تاریخ ۱۲ فبریه ۲۰۱۴ اکران می شود .


خلاصه داستان رسمی : در فیلم Robocop ، سال ۲۰۲۸ نمایش داده خواهد شد و شرکتی چند ملیتی بنامOmniCorp قدرت تکنولوژی روباتیک جهان را در دست دارد . این شرکت سالهاست برای سازمان های دفاعی مختلفی اسلحه می سازد که باعث شده است تا OmniCorp میلیارد ها دلار از این راه بدست بیاورد . حال این ابر شرکت تصمیم دارد تا تکنولوژی شگفت انگیزش را در خط اول محصولاتش قرار بدهد ، که منتظر یک فرصت هستند تا این نقشه را عملی کنند . زمانیکه Alex Murphy با بازی Joel Kinnaman ، یک همسر ، پدر و پلیس خوب و موفق تمام سعی اش را می کند تا جرم و جنایت ها را از خیابان ها پاکسازی کند ، ناگهان در همین راه بسختی مجروح می شود . OmniCorp از این شانس استفاده می کند تا روبات نیمی انسان و نیمی روبات اش را بکار بیندازد . این شرکت با این هدف جلو می رود تا این محصولش را در سراسر جهان منتشر کند و باری دیگر میلیارد ها پول بدست بیاورد ، اما انها هیچوقت این نکته را در نظر نگرفته اند که همچنان در این روبات یک انسان است که عدالت را برقرار می کند نه روبات .منبع:خبرگزاری آریافیلم