بازی کامپیوتری Kane & Lynch محصول سال ۲۰۰۷ از دیگر عناوین دنیای گیم می باشد که قرار بوده یک نسخه ی سینمایی براساسش ساخته شود . در ابتدا که Simon Crane بروی صندلی کارگردانی نشسته بود ، Jamie Foxx وBruce Willis برای دو نقش اصلی Kane و Lynch در نظر گرفته شدند اما این پروژه هرگز به ثمره ننشست و پس از مدتی کارگردان The Italian Job بنام F. Gary Gray جایگزین Simon Crane شد .


حال بتازگی اخبار تازه ای منتشر شده اند که نشان می دهد ، یکی از نقش های اصلی این پروژه بازیگر خودش را پیدا کرده است و آن شخص نیز Gerard Butler از Olympus Has Fallenمی باشد . با وجود اینکهF. Gary Gray هم چندان جایگاه ثابتی در پروژه ی Kane & Lynch نداشته و بارها کنار رفته و بازگشته است اما اگر تا آخر وی در مقامش باقی بماند ، همکاری دیگری مابین او و Gerard Butler پس از فیلم ۲۰۰۹ بنام Law Abiding Citizen شکل خواهد گرفت . براساس آخرین اخبار ، نقش Kane به Gerard Butler پیشنهاد شده و برای نقش Lynch نیز ستاره ی سری فیلمهای دنباله دارFast & Furious بنام Vin Diesel در نظر گرفته شده است اما لازم به ذکر می باشد که حضور Gerard Butler تایید شده می باشد اما همچنان باید منتظر خبر رسمی وین دیزل بمانیم .


مسلما اگر Vin Diesel و Gerard Butler در این پروژه کنار یکدیگر قرار بگیرند شاهد یک پروژه ی مملوء از اکشن خواهیم بود که بسیاری منتظر تقابل این دو نفر می باشند . بازی کامپیوتری Kane & Lynch که توسط کمپانی IO Interactive تولید و توسط Eidos Interactive انتشار یافته است در مورد شخصیتی بنام Kane ، یک زندانی محکوم به مرگ و یک قاتل و بیمار روانی بنام Lynch می باشد که توسط افراد و گروه قدیمی Kane از زندان فراری داده می شوند تا یک ثروت مخفی را بازپس بگیرند . Kane درحالیکه به شهر و کشورهایی همچون لس آنجلس ، ژاپن و کوبا سفر می کند ، اما Lynch ماموریت دارد تا مانند یک سگ نگهبان از دختر و همسر وی مراقبت کند .

منبع:خبرگزاری آریافیلم